500 zł premii z kontem osobistym w Santander Banku (1.10 – 27.10.2023)

Premia pieniężna 300 zł i punkty o wartości 200 zł, które wymienisz na nagrody rzeczowe lub vouchery na zakupy w kilkuset sklepach. To bonusy od Santander Banku za założenie konta osobistego z kartą debetową MasterCard.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo ta promocja?

Możesz założyć w tej promocji, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem RP mieszkającym w Polsce i masz ważny dowód osobisty
 • nie miałeś w tym banku konta w PLN (osobistego ani wspólnego) od 1 stycznia 2021 r. do teraz

Jak otworzyć konto z bonusami?

 • od 1 października 2023 r. do 31 października 2023 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o konto z kartą debetową MasterCard. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie „ptaszki”. Są to zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej. Podaj również aktualny numer telefonu i e-mail
 • do 10 listopada 2023 r. zawrzyj umowę o konto z kartą. Możesz to zrobić online za pomocą wideoweryfikacji (na selfie) lub przez kuriera wysłanego bezpłatnie przez bank

Jak otrzymać premię – krok po kroku

#1 bonus: 100 zł premii pieniężnej

Pierwsze 100 zł otrzymasz, jeśli w listopadzie wykażesz się następującą aktywnością:

 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Banku
 • zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł (warunek dla osób powyżej 26 lat). Jeśli masz mniej lat, wtedy wystarczy 1 płatność kartą/BLIKiem na dowolną kwotę. Uwaga: przelewy BLIK na telefon nie będą uwzględniane

Jeśli spełnisz powyższy warunek, 100 zł wpłynie na twoje konto do końca grudnia.

#2 bonus: 200 zł w punktach

Gdy spełnisz w listopadzie warunki z poprzedniego punktu, będziesz mieć automatycznie spełnione warunki do otrzymania kolejnej nagrody: kodu przyznającego 16000 punktów o wartości 200 zł w programie lojalnościowym „Bezcenne Chwile”.

Kod otrzymasz smsem do końca grudnia. Aby go wykorzystać, zarejestruj się w programie „Bezcenne Chwile” (https://bezcennechwile.mastercard.pl), zaloguj się i wpisz swój kod w polu „Kody Promocyjne”.

Za otrzymane punkty zrobisz zakupy na 200 zł u partnerów programu. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe. Ważność przyznanych punktów to pół roku.

#3 bonus: 200 zł premii pieniężnej

Kolejny bonus – 200 zł premii pieniężnej – otrzymasz, jeśli w grudniu, styczniu i lutym (w każdym z tych 3 miesięcy) będziesz spełniać następujące warunki:

 • w każdym z tych miesięcy zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Banku
 • w każdym z tych miesięcy płać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł (warunek dla osób powyżej 26 lat). Jeśli masz mniej lat, wtedy wystarczy 1 płatność kartą/BLIKiem na dowolną kwotę w listopadzie i grudniu. Przelewy BLIK na telefon nie będą uwzględniane
 • w każdym z tych miesięcy otrzymuj wpływ na konto na co najmniej 1000 zł (jeśli masz powyżej 26 lat) lub 300 zł (jeśli nie masz ukończonych 26 lat). Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła – np. z Twojego konta w innym banku

Premię 200 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz do końca marca.


Warto wiedzieć: przynajmniej do czasu przekazania nagród twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Bonusy są zwolnione z podatku.


Konto Santander – charakterystyka

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia (dla takich osób prowadzenie konta jest bezwarunkowe)
 • 0 zł za kartę (lub 9 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek zrobienia transakcji kartą/BLIKIEM na co najmniej 300 zł (nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – dla nich karta jest bezwarunkowo darmowa)
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 3 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • zwroty za rachunki (prąd, gaz, telefon, internet i telewizję) opłacane z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie). Aby otrzymywać zwroty, zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków). Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać ci zwrot.

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Zyskaj 300 zł z kontem”

Regulamin promocji „Możesz więcej z kartą MasterCard”

Dokument dotyczący opłat

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz