Premia 650 zł. Promocja konta osobistego w VeloBanku – krok po kroku

Premia o łącznej wartości 650 zł czeka na osoby, które założą konto osobiste w VeloBanku i wykażą się aktywnością. W tym artykule opisuję krok po kroku, jak otrzymać wszystkie bonusy. Znajdziesz tu również kod polecający. Zapraszam!

Kod polecający: MV4WR3

Promocja VeloBank – dla kogo?

Możesz skorzystać z promocji VeloBanku, o ile:

 • masz ukończone 18 lat
 • od 31 grudnia 2022 r. nie miałeś konta osobistego w VeloBanku (jeśli zakładasz konto wspólne, to dotyczy to również współwłaściciela)

Jak założyć VeloKonto z premią?

 • wejdź na tę stronę promocyjną i złóż wniosek w VeloKonto wraz z bezpłatną VeloSkarbonką. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe i nie odwoływać ich przynajmniej do dnia przekazania nagrody. Na drugiej stronie wniosku wpisz też kod polecający VeloBank – jeśli nie masz takiego, oto mój: MV4WR3
 • otwórz konto od 1 maja do 31 lipca 2024 r. Zrobisz to na selfie (wideoweryfikacja) lub przez kuriera

Kod polecający: MV4WR3

Za co otrzymasz bonusy?

Bonus 60 zł otrzymasz, jeśli podczas zakładania konta osobistego (lub w ciągu 14 od jego aktywacji) założysz VeloSkarbonkę, czyli bezpłatne konto oszczędnościowe. Pamiętaj też, aby mieć zaznaczone zgody marketingowe. Oprócz tego, w ciągu 14 dni od aktywacji konta zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej.

Gdy spełnisz te warunki, bonus 60 zł trafi na twoją VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych.


Kolejny bonus, 50 zł, otrzymasz, jeśli podczas składania wniosku o konto (na drugiej stronie formularza) wpiszesz kod polecający klienta VeloBanku. Jeśli takiego nie posiadasz, oto mój MV4WR3

Aby dostać premię, przez trzy pełne miesiące następujące po otwarciu konta zasilaj je kwotą po co najmniej 2000 zł. Ważne, aby przelewy były w jednym „kawałku” i wynosiły co najmniej 2000 zł. Dużym ułatwieniem jest fakt, że pieniądze możesz przelać nawet z twojego konta w innym banku.

Przykład: jeśli otwierasz konto w maju, wtedy zasilaj je kwotą 2000 zł w czerwcu, lipcu i sierpniu. Bonus trafi trafi na konto do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.


Kolejny bonus to zwrot 5% wartości transakcji bezgotówkowych, które zrobisz kartą do konta lub BLIKiem (z wyłączeniem przelewu na telefon BLIK). Łącznie, w ciągu 9 miesięcy możesz odebrać 540 zł (maksymalnie 60 zł w miesiącu).

Aby otrzymać maksymalny bonus, spełniaj następujące warunki:

 • miej założoną VeloSkarbonkę, a także wyrażone zgody marketingowe
 • w każdym z 8 kolejnych miesięcy po miesiącu aktywacji VeloKonta zrób jednorazowy wpływ na min. 2 000 zł (jeśli więc założyłeś konto w maju, wtedy zapewniaj taki wpływ od czerwca do stycznia). Pieniądze mogą pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od innej osoby
 • płać kartą, telefonem lub BLIKIEM w każdym z 9 miesięcy następujących po aktywacji konta (jeśli więc aktywowałeś konto w maju, wtedy rób takie transakcje od czerwca do lutego). Tak jak już wspomniałem, za każdą transakcję otrzymasz zwrot 5% jej wartości (maksymalnie 60 zł w miesiącu). Do zwrotu kwalifikują się transakcje bezgotówkowe wykonane kartą wydaną do VeloKonta lub BLIKiem (z wyłączeniem przelewu na telefon BLIK). Mowa tu np. o transakcjach w sklepach stacjonarnych, internetowych czy punktach usługowych. Wyłączone są jedynie przelewy na telefon BLIK, a także transakcje w następujących punktach posiadających kody MCC: 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi). Wynika z tego, że np. doładowania Revoluta i podobnych usług nie będą brane pod uwagę.

Zwrot zostanie naliczony bardzo szybko, bo w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji. Pieniądze trafią na VeloSkarbonkę i będziesz mógł je przelać na konto osobiste. Warto jednak wiedzieć, że tylko raz w miesiącu będziesz mógł wypłacić pieniądze ze skarbonki bez opłat (każda kolejna wypłata to 9 zł).


Wszystkie bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.


Charakterystyka konta w VeloBanku

 • prowadzenie konta: 0 zł (bez warunków)
 • darmowe wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i w całej Uni Europejskiej
 • 0 zł za obsługę karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (warunek: zapłać w miesiącu co najmniej 5 razy BLIKiem lub kartą). W przypadku mniejszej liczby transakcji, opłata za kartę to 7 zł, a wypłata z obcego bankomatu (innego niż Planet Cash) to koszt 5 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – w tym przypadku obsługa karty i wypłaty z bankomatów są bezwarunkowo darmowe
 • program poleceń (50 zł dla osoby, która założy konto z twojego polecenia i 100 zł dla ciebie)

Kod polecający: MV4WR3


DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Startuj z VeloKontem – edycja 1/2024”

Regulamin programu poleceń (edycja 1/2024)

Tabela opłat i prowizji


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz