300 zł na zakupy i do 360 zł moneybacku z kartą kredytową Santander Consumer Banku

300 zł do wydania na zakupy w najpopularniejszych sklepach i nawet 360 zł rocznie zwrotów za płatności kartą.

To bonusy, jakie oferuje Santander Consumer Bank dla zakładających kartę kredytową Visa TurboKARTA.

W tym wpisie pokazuję, jak otrzymać premię. Zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Zasady promocji

Dla kogo ta promocja?

Z oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które aktualnie nie są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku. Z promocji wyłączeni są klienci, którzy w 2022 r. lub 2023 r. byli posiadaczami karty kredytowej w tym banku i wypowiedziały umowę o tę kartę.

Za co otrzymasz bonusy?

Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. Aby otrzymać trzy vouchery po 100 zł na zakupy (łącznie 300 zł), spełnij te warunki:

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy poprzez tę stronę promocyjną, a potem zawrzyj umowę o kartę kredytową Visa TurboKARTA. Zrobisz z pomocą pracownika banku, który oddzwoni do ciebie i wyjaśni szczegóły. Zawarcie umowy jest możliwe bez wychodzenia z domu – przelewem weryfikacyjnym za 1 zł lub przez kuriera
  • w ciągu 30 dni od podpisania umowy, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
  • rób płatności bezgotówkowe kartą na łączną sumę minimum 500 zł w trzech z czterech pierwszych miesięcy od założenia karty. Za spełnienie warunków za dany miesiąc otrzymasz voucher 100 zł

Kiedy otrzymasz vouchery?

Za spełnienie powyższych zadań otrzymasz trzy Open e-Vouchery o wartości 100 zł każdy. Wykorzystasz je na platformie Sodexo. Taki bon umożliwi ci zakupy online w najpopularniejszych sklepach online – np. Allegro, Empik.com, Biedronka, Żabka, Pyszne, Hebe i wiele innych.

Vouchery będziesz otrzymywać smsem do końca następnego miesiąca (przykład: w maju zapłaciłeś kartą za minimum 500 zł = voucher za ten miesiąc dostaniesz w czerwcu).

Nagroda jest zwolniona z podatku. W trakcie jej przekazania, nie możesz mieć zaległości w spłacie karty powyżej 50 zł trwającej więcej niż 10 dni.

Co warto wiedzieć?

Zgodnie z regulaminem, nagrody otrzyma pierwszych 1500 klientów, którzy spełnią warunki.

Robiąc płatności kartą warto wiedzieć, że do spełnienia warunków promocji bank nie weźmie następujących transakcji:

MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (przelew środków pieniężnych), 6010 (instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (instytucje niefinansowe – zakup /obciążenie karty). Bank nie uwzględni także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal

Zwroty za płatności kartą

Oprócz bonów, TurboKARTA oferuje również zwroty za płatności w niektórych punktach. Rocznie możesz w ten sposób otrzymać nawet 360 zł. Cashback będzie przyznawany wg poniższych zasad:

  • 5% wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, tzn. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw
  • 3% wartości transakcji w restauracjach
  • 1% wartości transakcji na stacjach paliw

Kwota miesięcznego zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł, co daje nam 360 zł rocznie. Więcej w regulaminie cashbacku

TurboKARTA w Santander Consumer Banku – carakterystyka

Opłata miesięczna za obsługę karty to 6,9 zł. Możesz jej jednak uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą za min. 1000 złotych.

Warto wiedzieć, że karta oferuje do 54 dni okresu bezodsetkowego, co w praktyce oznacza, że możesz korzystać z pieniędzy banku za darmo. Więcej na ten temat przeczytasz w moim tekście: Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy >

Dużym plusem jest fakt, że właściciele karty karty kredytowej Visa TurboKARTA mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu car assistance. Ubezpieczenie to zapewni pomoc w przypadku awarii czy kradzieży samochodu lub jeśli np. zabraknie ci paliwa.

Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów