fbpx

Bonusy o łącznej wartości 470 zł czekają na Ciebie po założeniu konta w Santander Banku Polska. Dzięki wrześniowej kumulacji promocji, otrzymasz:

 • 300 zł w gotówce w głównej promocji
 • kolejne 50 zł w gotówce po wpisaniu kodu polecającego (znajdziesz w tym wpisie)
 • 50 zł w punktach, które wymienisz na zakupy
 • kod rabatowy 70 zł do CCC.eu

Ale to nie koniec, bo konto oferuje również zwroty za rachunki, pieniądze za polecanie i darmowe przelewy natychmiastowe. W poniższych punktach opiszę warunki otrzymania poszczególnych bonusów. Jest to kumulacja różnych promocji, które można łączyć. Warto również dodać, że to nie jest konkurs – jeśli spełnisz warunki promocji, to bonusy są gwarantowane!

I promocja: 300 zł w gotówce po założeniu konta

Kto może wziąć udział w promocji?

 • udział w promocji „Gotówka na start za Konto” może wziąć pełnoletni obywatel RP mieszkający w Polsce, który od 1 września 2020 r. do teraz nie posiadał konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska (dotyczy to również współwłaścicieli). Drugi warunek: w przeszłości, a dokładniej od 1 kwietnia 2019 r., nie mogłeś mieć otwartego konta w Santander Banku w promocji oferującej np. premie pieniężne czy rzeczowe. Z oferty mogą zaś skorzystać osoby, które posiadają lub posiadały w tym banku inny produkt – np. rachunek firmowy, kartę kredytową czy pożyczkę.

Jak założyć konto w promocji

 • od 1 września 2021 r. do 30 września 2021 r. na stronie promocyjnej banku złóż wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą (sugeruję wybrać kartę MasterCard, bo dzięki temu możesz otrzymać kolejny bonus o którym piszę w punkcie nr III). Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody (na kontakt ze strony banku ws. dostarczenia regulacji, zgoda na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także zgoda na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej). Ponadto podaj kod polecający (jeśli nie masz, oto mój: 1015793280 )
 • najpóźniej do 15 października podpisz umowę o konto z kartą. W celu jej podpisania, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera z umową. Możesz podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy

Za co otrzymasz premię

Już za samo założenie konta w opisany przeze mnie sposób otrzymasz premię 50 zł w gotówce. Aby otrzymać kolejne 250 zł w gotówce, wykonaj następujące kroki:

 • w październiku, listopadzie i grudniu (w każdym z tych miesięcy) otrzymuj wpływ na konto na minimum 1000 zł. Kwota ta może pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od kogoś innego (ważne, aby został odnotowany wpływ – nie trzeba trzymać tych pieniędzy na koncie)
 • w każdym z trzech miesięcy (październik, listopad, grudzień) zrób co najmniej 1 bezgotówkową płatność kartą lub BLIKiem o wartości minimum 10 zł (np. w sklepach, punktach usługowych czy w internecie). Nie będą tu liczyły się wypłaty z bankomatów, przelewy BLIKiem i transakcje anulowane w ciągu 7 dni
 • zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska (również w każdym z trzech miesięcy – w październiku, listopadzie i grudniu)

Kiedy otrzymasz wpłatę

Pierwszy bonus – 50 zł – trafi na Twoje konto do końca listopada, natomiast kolejny (250 zł) do końca stycznia. Przynajmniej do czasu przekazania nagrody Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Premia jest zwolniona z podatku.

Regulamin promocji


II promocja: 50 zł po skorzystaniu z kodu polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałeś/aś kod polecający 1015793280 ? W aktualnej, XI edycji programu polecającego otrzymasz za to 50 zł w gotówce (i ja również).

Aby otrzymać bonus, do 30 września otwórz rachunek w Santander Banku Polska i do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto spełnij poniższe warunki:

 • zapłać za zakupy co najmniej 300 złotych (np. w sklepach online/stacjonarnych). Ważne, aby co najmniej 1 płatność odbyła się BLIKiem – pozostałe mogą być kartą (lub kartą i Blikiem). Bank nie weźmie pod uwagę wypłaty z bankomatu przez BLIK. Co istotne, do sumy 300 zł wliczają się płatności, które będziesz wykonywać, aby uzyskać bonus opisany w punkcie nr I
 • ponadto co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Przynajmniej do czasu otrzymania bonusu nie wycofuj zgód, które udzieliłaś/eś podczas rejestracji, ani nie rezygnuj z karty.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 50 zł! W aktualnej, XI edycji programu poleceń, która trwa do 30 września 2021 r, maksymalnie możesz otrzymać 500 zł z nagród za polecenia.

Kto może wziąć udział w promocji? Obywatel RP, który jest nowym lub byłym klientem – pod warunkiem, że zamknął konto przed 1 maja 2020 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Regulamin programu poleceń (XI edycja)


III promocja: 50 zł w punktach, które wymienisz na zakupy

Po założeniu konta, możesz zarejestrować swoją kartę MasterCard na stronie programu lojalnościowego „Bezcenne Chwile” (bezcennechwile.pl) i otrzymać kolejny bonus. Warunek: przed 7 lipca nie mogłeś być uczestnikiem tego programu.

4000 punktów powitalnych o wartości 50 zł otrzymasz w bardzo prosty sposób. Wystarczy bowiem, że w ciągu 30 dni po rejestracji karty w programie zrobisz nią płatności bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 50 zł. Otrzymane punkty wymienisz na zakupy u partnerów programu. Wśród nich są najpopularniejsze sklepy / usługi – takie jak np. RTV Euro AGD, Multikino, Empik, Decathlon, Douglas, HBO GO, Mohito, Wólczanka, Carrefour i wiele więcej).

Punkty zobaczysz na swoim koncie w programie nie później niż 60 dni roboczych od wykonania transakcji. Będą one ważne przez 2 miesiące. Pula nagród wynosi 66 000 – w przypadku jej wyczerpania, informacja o tym ma znaleźć się na stronie programu.

Regulamin promocji


IV promocja: rabat 70 zł na zakupy w sklepie internetowym CCC

Po otwarciu konta w promocji (opisałem ten proces w punkcie nr 1) otrzymasz również kod rabatowy 70 zł do CCC.eu. Otrzymasz go SMSem do końca października. Kod będzie ważny do 30 listopada 2021. Aby skorzystać z kodu rabatowego musisz być Klubowiczem CCC, a także zrobić zakupy za minimum 200 zł w sklepie internetowym CCC i wpisać kod w podsumowaniu zamówienia.

Regulamin tej promocji


V promocja: Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.

Kod polecający: 1015793280


Konto Jakie Chcę – opłaty

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w miesiącu na konto wpłynie co najmniej 500 zł (z dowolnego źródła – nawet z Twojego konta w innym banku), a także gdy zrobisz min. 1 płatność kartą / BLIKiem na dowolną kwotę. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia
 • 0 zł za kartę (lub 8 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek wpływu 500 zł i zrobioną co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem. Warunek ten dotyczy wszystkich posiadaczy konta, również tych poniżej 26. roku życia
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 5 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 50 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia i spełni warunki program

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Gotówka na start za Konto”

Zasady programu poleceń (XI edycja)

Regulamin promocji „Wakacyjne przyspieszenie” (50 zł w punktach)

Zasady promocji „Mogę więcej z Kontem Jakie Chcę lub Kontem Select – edycja II” (70 zł do CCC”