Santander płaci za założenie konta. Do tego: 0 zł za prowadzenie i darmowe przelewy błyskawiczne (01.07 – 31.08)

Darmowe przelewy błyskawiczne do innych banków, 0 zł za wypłaty gotówki BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce i solidne bonusy. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie założyć konto, to Santander jest miejscem wartym rozważenia. Otwierając rachunek, bardzo łatwo zgarniesz tu 150 zł na zakupy w Biedronce i – jeżeli wpiszesz kod polecenia 1015793280 również 80 zł w gotówce. Ale to nie wszystko: jeżeli chcesz, możesz też zlecić przelewy pensji do Santander i dostaniesz za to 150 zł. Do tego dochodzi najlepszy na rynku program poleceń dający Ci 80 zł za każdego poleconego – np. znajomego czy członka rodziny.

Ta promocja jest już zakończona, ale KLIKNIJ TU i sprawdź aktualne równie ciekawe promocje kont osobistych

Na początku przyjrzyjmy się opłatom za Konto Jakie Chcę w Santander Banku.

 • 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu na dowolne kwoty (jeżeli nie, opłata wynosi 5 zł). Info: domyślnie bank ustawia 3 zł opłaty za kartę bez żadnych warunków. Możesz to jednak zmienić logując się do bankowości elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię
 • darmowe za przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z dowolnego bankomatu
 • 0 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów Santandera
 • 5 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay

Tabela opłat i prowizji

Brzmi zachęcająco? Jeżeli tak, to opiszę teraz jak zgarnąć bonusy za założenie konta w tym banku. Tak naprawdę jest to kumulacja czterech różnych promocji dająca w sumie 680 złotych bonusów. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze wszystkich, czy też np. tylko z dwóch pierwszych, które są bardzo proste do spełnienia.

I. 150 zł w bonach do Biedronki

Kto może wziąć udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 lipca 2018 roku nie posiada konta osobistego w Santander Banku.

Jak dostać 150 złotych w bonach?

 • do 31 sierpnia 2019 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek w Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Ważne: tylko wnioski składane przez stronę promocji upoważniają do otrzymania bonusów. W celu podpisania umowy, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres korespondencyjny, np. do pracy)
 • podczas składania wniosku wpisz kod polecający 1015793280 (dzięki temu i Ty, i ja dostaniemy po 80 złotych). Oczywiście jeżeli masz kod polecający innej osoby, to również możesz go użyć
 • w trakcie składania wniosku zaznacz wszystkie zgody
 • po założeniu konta i otrzymaniu karty, należy zapewnić wpływ na co najmniej 1000 złotych (może być z Twojego konta w innym banku) oraz wykonać co najmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty (np. w sklepach czy punktach usługowych). Masz na to czas do 15 października
 • zaloguj się do bankowości internetowej, wejdź w USTAWIENIA i w zakładce „Forma otrzymywania korespondencji” aktywuj zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (chodzi o to, abyś mógł/mogła otrzymywać informacje z banku drogą elektroniczną).

Gdy spełnisz te warunki, w terminie do 31 października otrzymasz mailem dwa bony na zakupy do Biedronki: w wysokości 100 zł oraz 50 zł. Będziesz mógł je wykorzystać w Biedronce (pamiętaj jednak, aby podać swój kod kasjerowi przed dokonaniem płatności – najlepiej to zrobić od razu).

Regulamin promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią”

II. 80 złotych z polecenia

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 maja 2018 roku nie posiada konta osobistego w Santander Banku.

Jak dostać 80 złotych z polecenia?

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałaś/wpisałeś mój kod polecenia 1015793280? Tak jak już wspomniałem, otrzymasz dzięki temu 80 zł zwrotu na konto. Musisz tylko:

 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (w trakcie wypełniania wniosku oraz przez czas ubiegania się o bonus)
 • dokonać płatności kartą lub Blikiem na łączną kwotę co najmniej 300 złotych (np. w sklepach czy punktach usługowych). Masz na to czas do końca następnego miesiąca od czasu aktywacji konta. Dobra wiadomość: do tej sumy wlicza się 5 transakcji potrzebnych do uzyskania bonów w Biedronce
 • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. I teraz najlepsze: od teraz również możesz polecać konto swoim znajomym i otrzymywać za każdą osobę 80 zł!

Regulamin programu poleceń

III. 150 złotych za wpływy wynagrodzenia

Kolejny bonus – 150 złotych w gotówce – możesz zdobyć, jeżeli zdecydujesz się złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santanderze.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 kwietnia 2018 roku do 31 lipca 2019 roku nie posiadał konta osobistego w Santander Banku.

Jak dostać 150 złotych za wpływy wynagrodzenia?

 • najpóźniej do 30 października 2019 r. złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Twoje konto w Santanderze. Możesz to zrobić po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego ( Twoje Sprawy → Konta → Przenieś do nas wynagrodzenie) lub na infolinii pod numerem: 1 9999.
 • w ciągu 3 kolejnych miesięcy zapewnij wpływy wynagrodzenia na minimum 1000 złotych i wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę (wykluczone są transakcje w kasynach i biurach bukmacherskich). Spełnianie warunków można rozpocząć od następnego lub od drugiego miesiąca po przystąpieniu promocji (czyli wpływy na konto i transakcje kartą można rozpocząć w sierpniu lub wrześniu)

Gdy spełnisz warunki, najpóźniej do końca następnego miesiąca premia 150 zł wpłynie na Twoje konto.

Co bank rozumie jako wynagrodzenie?

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Santander Bank

IV. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Banku. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.

Regulamin


Masz pytania? Napisz do mnie w wiadomości prywatnej lub w komentarzu pod tym postem. Z chęcią odpowiem.

2 komentarze do “Santander płaci za założenie konta. Do tego: 0 zł za prowadzenie i darmowe przelewy błyskawiczne (01.07 – 31.08)”

 1. W Santanderze jest wygodna apka, polecam. I te polecenia robią dobrą robotę, bo od czasu do czasu wpadnie mi dodatkowa kaska 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.