Aż 800 zł premii z kontem osobistym w Santander Banku. Krok po kroku

Trwa kumulacja promocji w Santander Banku Polska! Zakładając konto konto osobiste od 8 do 31 lipca 2024 r. na specjalnej promocyjnej, otrzymasz:

 • premię pieniężną 600 zł
 • 100 zł do wydania m.in. w Biedronce, RTV Euro AGD czy Zalando
 • dodatkowy eVoucher 100 zł do wykorzystania w jednym z ponad 40 sklepów, m.in. Allegro, RTV Euro AGD, Biedronka, Zalando, Decathlon (oferta dostępna tylko na niektórych blogach, w tym moim!)

W dalszej części artykułu dowiesz się, za co otrzymasz takie gwarantowane bonusy. Zapraszam!

Dla kogo ta promocja?

Możesz założyć konto w tej promocji, o ile:

 • masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem RP mieszkającym w Polsce i masz ważny dowód osobisty
 • nie miałeś w tym banku konta w PLN (osobistego ani wspólnego) po 1 stycznia 2022 r.

Jak otworzyć konto w kumulacji promocji?

 • od 8 lipca do 31 lipca 2024 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o konto z kartą debetową. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie „ptaszki”. Są to zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej. Podaj również aktualny numer telefonu i e-mail
 • zawrzyj umowę o konto z kartą najpóźniej do 10 sierpnia. Umowę zawrzesz za pomocą wideoweryfikacji (na selfie) lub przez kuriera wysłanego bezpłatnie przez bank

Pamiętaj, że jeśli zastrzegłeś swój PESEL, wtedy otwarcie konta w Santander Banku nie będzie możliwe. Aby odwołać zastrzeżenie, skorzystaj z aplikacji mObywatel, strony gov.pl/mobywatel albo pójdź do dowolnego urzędu gminy.

Za to otrzymasz bonusy?

#1 bonus: 150 zł premii pieniężnej

Pierwsze 150 zł otrzymasz, jeśli w sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy), wykażesz się następującą aktywnością:

 • zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł (przelewy BLIK na telefon nie będą uwzględniane) w każdym z dwóch miesięcy
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Banku w każdym z dwóch miesięcy
 • otrzymuj wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła – np. z twojego konta w innym banku

Premię 150 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz na konto do końca października.

#2 bonus: 150 zł premii pieniężnej

Kolejny bonus, 150 zł premii pieniężnej, otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w październiku i listopadzie:

 • zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł (przelewy BLIK na telefon nie będą uwzględniane) w każdym z dwóch miesięcy
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Banku w każdym z dwóch miesięcy
 • otrzymuj wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła – np. z twojego konta w innym banku

Premię 150 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz na konto do końca grudnia.

#3 bonus: 300 zł premii pieniężnej

Kolejny bonus – 300 zł premii pieniężnej – otrzymasz, jeśli w grudniu i styczniu, na twoje konto otwarte w tej promocji zapewnisz przynajmniej 1000 zł wpływu z tytułu wynagrodzenia za pracę, renty lub emerytury.

O ile więc poprzednie wpływy mogły pochodzić z dowolnego źródła i tytułu, to w tym przypadku zwróć uwagę, aby wpływ miał właśnie taki tytuł. Zgodnie z regulaminem, bank nie weźmie pod uwagę przelewów pomiędzy twoimi rachunkami i wpłat własnych w oddziale Santander Banku lub wpłatomatach.

Premię 300 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz na konto do końca lutego.

#4 bonus: 100 zł na zakupy

W równie prosty sposób otrzymasz kolejny bonus: kartę podarunkową o wartości 100 zł do Biedronki, RTV Euro AGD, Decathlonu lub Zalando, albo 4 bilety do kina Cinema City. Aby to zrobić:

 • otwórz konto w Santander Banku Polska z wymaganymi zgodami (marketingowe + zgoda na elektroniczny kanał kontaktu), a potem w ciągu 30 dni zaloguj się do bankowości elektronicznej i w zakładce „Program poleceń” podaj kod polecający ZA42V7 (lub inny jeśli taki posiadasz)
 • podczas podawania kodu zaakceptuj regulamin programu, wyraź zgodę na ujawnienie polecającemu że dołączyłeś do programu dzięki jego kodowi, zaakceptuj zgody marketingowe, a także podaj swój numer i adres mailowy
 • oprócz tego zapłać kartą na minimum 300 zł. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po tym, jak otworzysz konto. Do płatności kartą debetową bank nie wlicza płatności BLIK oraz płatności zbliżeniowych BLIK

Nagrodę bank udostępni ci w bankowości elektronicznej, w zakładce „Program poleceń”, w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków (wtedy w ciągu 30 dni będziesz mógł wybrać, jaki voucher preferujesz). Czas na wykorzystanie vouchera to natomiast 60 dni.

Szczegółowe zasady programu poleceń znajdziesz tutaj. Gdy będziesz klientem banku, ty również otrzymasz możliwość wygenerowania swojego kodu, zapraszania znajomych i otrzymania profitów za rekomendacje

#5 bonus: dodatkowe 100 zł na zakupy

Dodatkowym bonusem jest kod, który na platformie evoucher.pluxee.pl wymienisz na eVoucher o wartości 100 zł do wykorzystania w jednym z ponad 40 sklepów (m.in. Allegro, RTV EURO AGD, Biedronka, Zalando, Decathlon, Empik i wielu innych).

Otrzymasz go bez spełniania dodatkowych warunków aktywności (istotne, aby złożyć wniosek o konto między 8 a 31 lipca na specjalnej promocyjnej, którą podlinkowuję w tym artykule).

Bank przyśle ci kod smsem lub w poczcie w bankowości elektronicznej najpóźniej do 31 sierpnia 2024 r.


Warto wiedzieć: przynajmniej do czasu przekazania nagród twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Bonusy są zwolnione z podatku.


Konto Santander – charakterystyka

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia (dla takich osób prowadzenie konta jest bezwarunkowe)
 • 0 zł za kartę (lub 9 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek zrobienia transakcji kartą/BLIKIEM na co najmniej 300 zł (nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – dla nich karta jest bezwarunkowo darmowa)
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 3 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • zwroty za rachunki (prąd, gaz, telefon, internet i telewizję) opłacane z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie). Aby otrzymywać zwroty, zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków). Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać ci zwrot.

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „600 zł na dobry początek”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 8” (voucher 100 zł)

Regulamin promocji „Dodatkowy bonus na początek” (voucher 100 zł)

Promocje Santander Banku

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

2 komentarze do “Aż 800 zł premii z kontem osobistym w Santander Banku. Krok po kroku”

 1. Czy do proponowanego promocyjnego konta w Santanter Banku można założyć dodatkowe konto oszczędnościowe. Jaki byłby procent. do jakiej kwoty i na jaki czas.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz