Promocja w Plush: 3 miesiące gratis za przeniesienie numeru

Ta promocja w Plush powinna zainteresować tych z was, którzy zastanawiają się, do jakiej sieci przenieść swój numer. Przechodząc z oferty abonamentowej do Plusha, otrzymasz teraz 3 miesiące gratis.

UWAGA – PROMOCJA ZAKOŃCZONA. SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ NA STRONIE PLUSH >

Aby skorzystać z oferty, wejdź na tę stronę, wybierz sekcję „Abonament”, a następnie wybierz ofertę z umową na 24 miesiące.

Promocja Plush – szczegóły

Do wyboru masz dwa warianty:

Promocja Plush - 3 miesiące gratis

  • pakiet internetowy (w zależności od wybranej oferty 20 GB lub 30 GB)
  • roaming internetu w UE: (w zależności od wybranej oferty 4,79 GB lub 5,75 GB
  • nielimitowane SMSy/MMSy
  • internet 5G
  • nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne
  • pakiet Social free – korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsApp w kraju bezpłatne (nie pomniejsza podstawowego limitu danych)

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e‑fakturę (otrzymasz ją na maila)

Wygodne przeniesienie numeru

Po przejściu na stronę internetową Plusha łatwo złożysz wniosek o przeniesienie numeru, natomiast cały proces załatwi za ciebie bezpłatnie twoja nowa sieć. Dokumenty zaś przywiezie ci kurier. Jeśli chcesz, do oferty możesz dobrać również telefon (ale nie jest to konieczne).

Plush to marka stworzona przez Polkomtel – operatora sieci Plus.


Jeśli chcesz sprawdzić oferty innych sieci, przejdź do tego artykułu >>>Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów