fbpx

4 miesiące za 0 zł po przeniesieniu numeru do Plusha. Potem 25 zł i dodatkowe bonusy

Promocja w Plush powinna zainteresować tych z Was, którzy zastanawiają się, do jakiej sieci przenieść swój numer w abonamencie. Oprócz 4 miesięcy gratisowego abonamentu, na uwagę zasługują też korzystne warunki w tej sieci. Warto wiedzieć, że cały proces przeniesienia numeru bierze na siebie Plush. Zapraszam po szczegóły!

Aby skorzystać z oferty, przejdź na tę stronę i wybierz ofertę oznaczoną komunikatem „Do 4 mies. za 0 zł dla przenoszących” (umowa na 24 m-cy, a do wyboru masz abonament za 25 zł, 30 zł lub 50 zł)

Szczegóły oferty za 25 zł miesięcznie:

  • 0 zł za abonament przez 4 miesiące dla przenoszących numer abonamentowy (lub z oferty MIX)
  • 25 zł miesięcznie za abonament (umowa na 24 m-ce)
  • pakiet internetowy 20 GB
  • roaming internetu w UE: 3,48 GB
  • nielimitowane SMSy/MMSy
  • nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne
  • pakiet Social free – korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsApp w kraju bezpłatne (nie pomniejsza podstawowego limitu danych)

Szczegóły oferty za 30 zł i 50 zł miesięcznie:

Bardziej wymagający mogą wybrać wyższe pakiety – za 30 zł lub 50 zł miesięcznie. Oferują one m.in. dostęp do technologii 5G na stałe w cenie abonamentu. Oprócz tego, do dyspozycji będzie tu 30 GB na internet w kraju i 4,18 GB w roamingu (pakiet za 30 zł) lub 60 GB w kraju i 6,96 GB w roamingu (pakiet za 50 zł). W cenie są również darmowe rozmowy i smsy/mmsy oraz pakiet social free.

Ceny za abonament uwzględniają rabat 10 zł za e‑fakturę (otrzymasz ją na maila)

Oczywiście jeśli masz numer na kartę w innej sieci i chcesz przejść do Plusha, wtedy też możesz skorzystać z opisanej wyżej oferty. Jedyna różnica jest taka, że nie skorzystasz z promocji 4 miesięcy abonamentu gratis dla przenoszących numer z oferty abonamentowej. Ale nawet mimo tego uważam, że oferta Plusha jest dość atrakcyjna.

Wygodne przeniesienie numeru

Po przejściu na stronę internetową Plusha łatwo złożysz wniosek o przeniesienie numeru, natomiast cały proces załatwi za Ciebie bezpłatnie Twoja nowa sieć. Dokumenty zaś przywiezie Ci kurier. Jeśli chcesz, do oferty możesz dobrać również telefon (ale nie jest to konieczne).

Plush to marka stworzona przez Polkomtel – operatora sieci Plus.


Jeśli chcesz sprawdzić oferty innych sieci, przejdź do tego artykułu >>>