Promocja w nju mobile: 3 miesiące za 0 zł za przeniesienie numeru (promocja zakończona)

3 miesiące za darmo otrzymają osoby, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do nju mobile od operatorów innych niż Orange.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualną ofertę na stronie nju mobile >

Promocja nju moble – krok po kroku

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy kilka kroków:

  • wejdź na tę stronę nju mobile i wybierz plan, który najbardziej ci odpowiada
  • po wyborze oferty wypełnij formularz zakupowy. Pamiętaj, aby dane, które podasz w formularzu, były takie same jak u obecnego operatora. Nie wypowiadaj umowy u swojego obecnego operatora. Nju mobile wszystko załatwi za ciebie
  • w ciagu 5 dni roboczych przyjdzie do ciebie kurier z kartą SIM i umową

Dodatkowe informacje

Promocja dotyczy tylko numerów przenoszonych od operatorów innych niż Orange. Jeden klient może wziąć udział w promocji tylko raz (tzn. kupić ofertę solo, para, trio lub dokupić numer dodatkowy)

Warto też sprawdzić datę zakończenia umowy u obecnego operatora. Zbyt wczesne przeniesienie może bowiem skutkować nałożeniem przez niego dodatkowej opłaty.

Oferta nju mobile

Promocja dostępna jest w każdym z planów abonamentowych nju mobile (do wyboru masz plan za 19 zł, 29 zł i 39 zł).

Warto dodać, że umowę z nju mobile podpisujesz na czas nieokreślony i możesz ją wypowiedzieć, kiedy chcesz z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Oferta nju mobile - plany - abonament

Sprawdź też:

Gdzie przenieść numer i na tym zyskać?


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów