fbpx

360 zł w gotówce dla otwierających nowe konto Millennium 360°. Krok po kroku

360 zł w gotówce czeka na osoby, które założą konto Millennium 360° i spełnią proste warunki aktywności. W tym wpisie pokażę krok po kroku, jak otrzymać tę gwarantowaną premię oraz opiszę cechy nowego konta Banku Millennium.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” jest skierowana do osób pełnoletnich. Możesz skorzystać z oferty pod warunkiem, że aktualnie nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium. W promocji mogą wziąć byli posiadacze konta w tym banku, jeśli zamknęli je przed 1 stycznia 2019 r. Jeśli jesteś aktualnie klientem banku, ale nie masz jeszcze konta, to możesz skorzystać z promocji składając wniosek w systemie transakcyjnym, w aplikacji lub poprzez tę stronę wybierając opcję zawarcia umowy online (tożsamość potwierdzisz logowaniem do innego banku).

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o rachunek wraz z kartą i od 25 kwietnia do 31 lipca 2022 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to również zdalnie). Podczas składania wniosku podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu.

Za co otrzymasz bonusy?

Pierwszą premię – 180 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli założysz konto w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykonasz następujące czynności:

 • zrób co najmniej jedną płatność bezgotówkową swoją kartą na dowolną kwotę (lub za pomocą BLIKa)
 • aktywuj aplikację mobilną banku

Jeśli otworzysz konto w kwietniu lub maju, warunki te spełnij do końca czerwca (bonus otrzymasz zaś do końca lipca). Osoby otwierające konto w czerwcu, mają czas na ich spełnienie do końca lipca (w tym przypadku bonus wpłynie do końca sierpnia). Jeśli zaś założyłeś konto w lipcu, spełnij powyższe warunki do końca sierpnia (bonus przyjdzie do końca września).

Drugą premię – 180 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli w każdym z trzech miesięcy wykonasz następującą aktywność:

 • zapewnij na konto wpływ(y) na łączną sumę 500 zł (może być z twojego konta w innym banku)
 • zrób co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem
 • jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), podejdź do dowolnej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana inną metodą

Jeśli otworzysz konto w kwietniu lub maju, warunki te spełnij w czerwcu, lipcu i sierpniu (drugi bonus otrzymasz zaś do końca września). Osoby otwierające konto w czerwcu, powinny spełniać powyższe warunki w lipcu, sierpniu i wrześniu (w tym przypadku bonus wpłynie do końca października). Jeśli zaś założyłeś konto w lipcu, spełniaj powyższe warunki sierpniu, wrześniu i październiku (bonus przyjdzie do końca listopada).

Nagrody są zwolnione z podatku. Do czasu ich wydania nie wypowiadaj i nie rozwiązuj umowy, a także nie odwołuj zgód marketingowych.


400 zł do Allegro z kartą kredytową

Posiadacze konta w Banku Millennium mogą złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja i otrzymać kolejny bonus: 400 zł do wydania na Allegro. W tym wpisie znajdziesz szczegółowy opis tej promocji >


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • 4,5% w skali roku przez 60 dni dla nowych środków na koncie oszczędnościowym (do 200 tys. zł)
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„Zyskaj 360 zł z kontem Millennium 360°” – regulamin promocji

Prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.