fbpx

400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard w Banku Millennium

400 zł do wydania na Allegro oraz zwroty za zakupy – takie bonusy czekają na osoby, które założą kartę kredytową Mastercard Impresja w Banku Millennium. W tym wpisie znajdziesz szczegółowy opis warunków promocji.

Co trzeba wiedzieć?

  • aby założyć kartę kredytową w promocji „Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard”, należy mieć już konto osobiste w Banku Millennium i dostęp do bankowości elektronicznej (to tam składasz wniosek). Jeśli nie masz jeszcze konta, to możesz je założyć w promocji i zyskać dodatkowy bonus: 360 zł w gotówce. O szczegółach promocji konta piszę tu >

  • ponadto w promocji karty kredytowej może wziąć osoba, która od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (ani nie była w trakcie rezygnacji z takiej karty)

Jak założyć kartę kredytową w promocji?

  • jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium, od 1 maja 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. w bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę Millennium Mastercard Impresja (lub Millennium Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF – aczkolwiek Impresja posiada dodatkowo korzystny moneyback). Ponadto wyraź zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne; informacji handlowych przez telefon; dopasowanych informacji handlowych; informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • promocją objętych jest pierwszych 20 000 wniosków. O wyczerpaniu tej dość sporej puli bank poinformuje na podstronie karty

Pamiętaj, aby złożyć wniosek o kartę Mastercard (karty Visa nie biorą udziału w tej promocji)

Za co otrzymasz 400 zł do Allegro?

Kartę podarunkową o wartości 400 zł otrzymasz, jeśli w każdym z kolejnych czterech miesięcy kalendarzowych po złożeniu wniosku wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 400 zł. Kartę w formie kodu otrzymasz smsem w piątym miesiącu. Będzie ona ważna przez 11 miesięcy.

Przykład: jeśli złożysz wniosek o kartę w maju, wtedy po min. 400 zł płać tą kartą w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy po co najmniej 400 zł). W tej sytuacji bonus otrzymasz w październiku. Jeśli zaś złożysz wniosek w czerwcu, spełnianie warunków zacznij od lipca. Analogicznie rzecz się ma, jeśli złożysz wniosek w lipcu (wtedy zacznij płacić od sierpnia) i w sierpniu (wtedy zacznij robić wymagane w promocji transakcje od września). Możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak internetowych. Nie będą liczyły się transakcje, w których dokonano zwrotu, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Jakie opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium?

Jeśli złożysz wniosek o kartę w tej promocji, przez 12 miesięcy otrzymasz preferencyjne warunki prowadzenia. Wystarczy, że w miesiącu zapłacisz kartą co najmniej raz (na dowolną kwotę), a za jej obsługę bank nie pobierze opłaty. Po okresie promocyjnym trzeba będzie zrobić 5 transakcji w miesiącu, aby nie zapłacić za kartę.

Wg aktualnego cennika, opłata za obsługę karty MasterCard Impresja w przypadku niespełnienia warunków płatności, wynosi 7,99 zł.

Sprawdź cennik wszystkich opłat

Zalety karty Millennium MasterCard Impresja

Oprócz bonów do Allegro, zaletą karty Mastercard Impresja jest moneyback wynoszący 5% – czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów banku (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Zwroty będziesz otrzymywać automatycznie na kartę na początku kolejnego miesiąca.

Lista sklepów, w których otrzymasz zwrot 5% za zakupy:

Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home.

Zwrot 5% dotyczy transakcji dokonanych w salonach stacjonarnych Empik, Sony Centre, Smyk oraz kasach kin Cinema City, w przypadku Inter Cars wyłącznie zakupów online na stronie www.intercars.pl. Nie obowiązuje dla Weekend Max Mara. Więcej w regulaminie moneybacku


Przydatne dokumenty:

Cennik usług

Promocja „Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard” – regulamin

Regulamin moneyback – karta Millennium MasterCard Impresja (zwroty za zakupy)


Konto w Banku Millennium – charakterystyka

Tak jak już wspomniałem, aby ubiegać się o kartę, należy mieć konto w Banku Millennium. Aktualnie trwa promocja – po jego założeniu możesz otrzymać 360 zł w gotówce (czytaj więcej). Oto najważniejsze cechy konta:

  • darmowe prowadzenie konta bez warunków
  • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • 4% w skali roku przez 60 dni dla nowych środków na koncie oszczędnościowym (do 200 tys. zł)
  • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)