fbpx

250 zł w gotówce z kontem Banku Millennium

Premia 250 zł w gotówce czeka na Ciebie po założeniu Konta 360° w Banku Millennium. Konto założysz bez wychodzenia z domu, a jego plusy to m.in. wygodna aplikacja i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. W tym wpisie pokażę, jak założyć konto w promocji i za co otrzymasz premię. Znajdziesz też tu namiar na drugą promocję, w której możesz otrzymać 300 zł po założeniu karty kredytowej Mastercard Impresja.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo jest ta promocja?

„Jesienna promocja Konta 360°” adresowana jest do osób pełnoletnich. Musisz być nowym klientem, tzn. takim, który aktualnie nie ma żadnej relacji z Bankiem Millennium (np. nie posiadasz tam konta, karty kredytowej, a także nie jesteś współposiadaczem rachunku czy też pełnomocnikiem). Z promocji wykluczone są osoby, które już złożyły wniosek o rachunek i jest on w trakcie realizacji, a także klienci, którzy po 1 stycznia 2017 r. zakładali Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji z premią.

Jak założyć konto w promocji?

  • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o konto i do 8 listopada zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to np. zdalnie lub przez kuriera). Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody, w tym te marketingowe, i utrzymuj je przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz bonusy?

Pierwszą premię – 100 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli do 30 listopada zrobisz co najmniej jedną płatność bezgotówkową swoją kartą na dowolną kwotę (lub za pomocą BLIKa). Ponadto do 30 listopada aktywuj aplikację mobilną banku.

Drugą premię o łącznej wartości 150 zł otrzymasz, jeśli w listopadzie, grudniu i styczniu (w każdym z tych miesięcy) zapewnisz na swoje Konto 360° wpływ 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku). Ponadto w każdym z tych miesięcy zrób co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Jeśli masz Konto 360° Student, to w listopadzie, grudniu i styczniu zasil konto kwotą min. 500 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Ważne do wypłaty drugiej premii: jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), do 28 lutego 2022 r. podejdź do najbliższej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana przez kuriera lub online (logując się z konta w innym banku)

Kiedy otrzymasz bonusy?

Pierwsza premia 100 zł w gotówce trafi na Twoje konto do 23 grudnia 2021 r. Z kolei premia nawet 150 zł w gotówce (po 50 zł za każdy miesiąc w którym spełniłeś warunki), trafi na Twoje konto 31 marca 2022 r. Nagroda jest zwolniona z podatku. Do czasu jej wydania nie wypowiadaj i nie rozwiązuj umowy, a także nie odwołuj zgód marketingowych.


Jeszcze więcej bonusów! 300 zł do Biedronki z kartą kredytową

Po założeniu konta w Banku Millennium możesz wziąć udział w kolejnej promocji. 300 zł do wydania w Biedronce czeka na osoby, które założą kartę kredytową MasterCard Impresja w Banku Millennium. W tym wpisie znajdziesz szczegółowy opis warunków promocji.

O szczegółach tej promocji piszę tu >


Konto 360 w Banku Millennium – charakterystyka

Konta w Banku Millennium używam na co dzień i wg mnie jego mocne strony to:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 15 zł. Jeśli chodzi o Konto 360° Student, aby było ono darmowe wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 100 zł na eKarcie goodie, 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina czy wyższe oprocentowanie na lokacie)

WARTO WIEDZIEĆ:

„Jesienna promocja Konta 360°” – regulamin

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.

Dodaj komentarz