fbpx

300 zł do wydania w Biedronce czeka na osoby, które założą kartę kredytową Mastercard Impresja w Banku Millennium. W tym wpisie znajdziesz szczegółowy opis warunków promocji.

Co trzeba wiedzieć?

  • aby założyć kartę kredytową w promocji „Jesień z kartą kredytową MasterCard”, należy mieć już konto osobiste w Banku Millennium i dostęp do bankowości elektronicznej (to tam składasz wniosek). Jeśli nie masz jeszcze konta, to możesz je założyć w promocji i zyskać dodatkowy bonus: 360 zł w gotówce. O szczegółach promocji konta piszę tu >
  • ponadto w promocji karty kredytowej może wziąć osoba, która od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (ani nie była w trakcie rezygnacji z takiej karty)

Jak założyć kartę kredytową w promocji?

  • jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium, od 1 października 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. w bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę Millennium MasterCard Impresja. Ponadto wyraź zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne; informacji handlowych przez telefon; dopasowanych informacji handlowych; informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • promocją objętych jest pierwszych 20 000 wniosków. O wyczerpaniu tej dość sporej puli bank poinformuje na podstronie karty

Za co otrzymasz bony do Biedronki?

Do wzięcia są 2 bony do Biedronki o wartości 150 zł każdy. Otrzymasz je, jeśli w każdym z sześciu miesięcy zrobisz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 350 zł. Spełnianie tych warunków rozpocznij od następnego miesiąca po złożeniu wniosku. Np. jeśli złożyłeś wniosek o kartę w październiku, transakcje rób w listopadzie, grudniu, styczniu (za to otrzymasz pierwszy bon), a także w lutym, marcu i kwietniu (za to otrzymasz drugi bon). A jeśli złożyłeś wniosek o kartę w listopadzie, wtedy spełnianie warunków rozpocznij od grudnia, itp.

Możesz płacić kartą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak internetowych. Nie będą liczyły się transakcje, w których dokonano zwrotu, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Kiedy otrzymasz nagrodę

Nagrodę otrzymasz smsem najpóźniej do końca miesiąca następującego po danym okresie, w którym został spełniony warunek transakcyjny. Np. jeśli robiłeś transakcje w listopadzie, grudniu i styczniu, wtedy pierwszy bon o wartości 150 zł otrzymasz w lutym. Drugi bon przyjdzie zaś w maju za zrobienie transakcji w lutym, marcu i kwietniu.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Bon będzie ważny 12 miesięcy od jego dostarczenia. Aby go wykorzystać, przed płatnością poinformuj kasjera, że zamierzasz zapłacić e-kodem.

Jakie opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium?

Jeśli złożysz wniosek o kartę w tej promocji, przez 12 miesięcy otrzymasz preferencyjne warunki prowadzenia. Wystarczy, że w miesiącu zapłacisz kartą co najmniej raz (na dowolną kwotę), a za jej obsługę bank nie pobierze opłaty. Po okresie promocyjnym trzeba będzie zrobić 5 transakcji w miesiącu, aby nie zapłacić za kartę.

Wg aktualnego cennika, opłata za obsługę karty MasterCard Impresja w przypadku niespełnienia warunków płatności, wynosi 7,99 zł.

Sprawdź cennik wszystkich opłat

Zalety karty Millennium MasterCard Impresja

Oprócz bonów do Biedronki, zaletą karty MasterCard Impresja jest moneyback wynoszący 5% – czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów banku (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Zwroty będziesz otrzymywać automatycznie na kartę na początku kolejnego miesiąca.

Lista sklepów, w których otrzymasz zwrot 5% za zakupy:

Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home.

Zwrot 5% dotyczy transakcji dokonanych w salonach stacjonarnych Empik, Sony Centre, Smyk oraz kasach kin Cinema City, w przypadku Inter Cars wyłącznie zakupów online na stronie www.intercars.pl. Nie obowiązuje dla Weekend Max Mara. Więcej w regulaminie moneybacku


Przydatne dokumenty:

Cennik opłat

Promocja „Jesień z kartą kredytową MasterCard” – regulamin

Regulamin moneyback – karta Millennium MasterCard Impresja (zwroty za zakupy)


Konto w Banku Millennium – charakterystyka

Tak jak już wspomniałem, aby ubiegać się o kartę, należy mieć konto w Banku Millennium. Aktualnie trwa promocja – po jego założeniu możesz otrzymać 360 zł w gotówce (czytaj więcej). Oto najważniejsze cechy konta:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku Konta 360° Student wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem. Ponadto umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina, czy zwroty za zakupy)