fbpx

Wysoka premia 360 zł w gotówce czeka na Ciebie po założeniu Konta 360° w Banku Millennium. Co istotne, to nie jest konkurs – jeśli spełnisz proste warunki promocji, wtedy premia jest gwarantowana. Konto założysz bez wychodzenia z domu, a jego plusy to m.in. wygodna aplikacja, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów i 1,25% na koncie oszczędnościowym. Zapraszam po szczegóły!

Konto z bonusami otworzysz jeśli złożysz wniosek na tej stronie promocyjnej banku. To istotne, bo wnioskując o rachunek w oddziale czy na standardowej stronie, otworzysz konto na zwykłych zasadach – bez premii

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja „Aż 360 zł z Kontem 360°” adresowana jest do osób pełnoletnich. Możesz skorzystać oferty pod warunkiem, że aktualnie nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium. W promocji mogą wziąć byli posiadacze konta w tym banku jeśli zamknęli je przed 1 stycznia 2018 r. Jeśli jesteś aktualnie klientem banku, ale nie masz jeszcze konta, to możesz skorzystać z promocji, o ile po przejściu na wniosek wybierzesz opcję zawarcia umowy online (potwierdzając tożsamość logowaniem do innego banku).

Jak założyć konto w promocji?

  • wejdź na tę stronę banku, złóż wniosek o konto z kartą i do 31 stycznia zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to np. zdalnie lub przez kuriera). Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody, w tym te marketingowe, i utrzymuj je przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz bonusy?

Pierwszą premię – 180 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli do końca następnego miesiąca od założenia konta zrobisz co najmniej jedną płatność bezgotówkową swoją kartą na dowolną kwotę (lub za pomocą BLIKa) oraz aktywujesz aplikację mobilną banku. Przykład: jeśli założyłeś konto w listopadzie, warunki te spełnij do końca grudnia.

Drugą premię – 180 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek, zapewnisz na konto wpływ(y) na sumę 1000 zł (może być z Twojego konta w innym banku). Ponadto w każdym z tych miesięcy zrób co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Przykład: jeśli założyłeś konto w listopadzie, warunki te spełniaj w grudniu, styczniu i lutym.

Ważne do wypłaty drugiej premii: jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), podejdź do najbliższej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Jeśli założyłeś konto w listopadzie, masz na to czas do końca lutego; jeśli w grudniu – do końca marca; jeśli w styczniu – do końca kwietna. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana przez kuriera lub online (logując się z konta w innym banku)

Kiedy otrzymasz bonusy?

Pierwszą premię – 180 zł – otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykład: założyłeś konto w listopadzie, spełniłeś warunki do otrzymania pierwszej premii w grudniu, wtedy przelew otrzymasz w styczniu.

Drugą premię – również 180 zł – otrzymasz w następnym miesiącu po 3-miesięcznym okresie spełniania warunków promocji. Przykład: otworzyłeś konto w listopadzie, spełniałeś warunki do otrzymania drugiej premii w grudniu, styczniu i lutym, przelew otrzymasz więc w marcu.

Nagrody są zwolnione z podatku. Do czasu ich wydania nie wypowiadaj i nie rozwiązuj umowy, a także nie odwołuj zgód marketingowych.


Jeszcze więcej bonusów! 300 zł do Biedronki z kartą kredytową

Po założeniu konta w Banku Millennium możesz wziąć udział w kolejnej promocji. 300 zł do wydania w Biedronce czeka na osoby, które założą kartę kredytową MasterCard Impresja w Banku Millennium. W tym wpisie znajdziesz szczegółowy opis warunków promocji.

O szczegółach tej promocji piszę tu >


Konto 360 w Banku Millennium – charakterystyka

Konta w Banku Millennium używam na co dzień i wg mnie jego mocne strony to:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 15 zł. Jeśli chodzi o Konto 360° Student, aby było ono darmowe wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • 1,25% w skali roku przez 62 dni dla nowych środków na koncie oszczędnościowym (do 50 tys. zł)
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 100 zł na eKarcie goodie, 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina czy wyższe oprocentowanie na lokacie)

WARTO WIEDZIEĆ:

„Aż 360 zł z Kontem 360°” – regulamin promocji

Cennik usług – prowizje i opłaty

Cennik usług – karty

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji.

Wpisz komentarz