fbpx

160 zł premii po założeniu eKonta osobistego w mBanku, a dla chętnych 2 proc. na oszczędności. A do tego program poleceń, który umożliwi Ci uzyskiwanie dodatkowych premii. Zapraszam po szczegółowy opis promocji!

Promocja zakończona. Sprawdź inne promocje bankowe >

Dla kogo jest promocja „eKonto z premią – X edycja”?

mBank kieruje tę promocję do nowych klientów. Mowa o osobach, które od 1 stycznia 2017 r. nie miały w tym banku konta osobistego i (lub) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to również współposiadaczy. Jeśli jesteś klientem mBanku, ale masz np. tylko lokatę czy konto firmowe, to jak najbardziej możesz założyć konto osobiste w promocji.

Jak założyć konto w promocji mBanku

 • wejdź na tę stronę promocyjną, złóż wniosek o eKonto osobiste z kartą oraz opcjonalnie z rachunkiem do automatycznego oszczędzania „Moje cele” (z oprocentowaniem 2% do kwoty 10 tys. zł)

Podczas wypełniania wniosku możesz wpisać kod polecający znajomego, dzięki czemu otrzyma on premię. Jeśli nie masz takiego kodu, to będę wdzięczny za wpisanie mojego. Mój kod to: mkonto

 • konto w tej promocji możesz założyć od 1 października 2020 r. do 27 stycznia 2021 r.

Jak otrzymać premię 160 zł

Pierwszy bonus w wysokości 100 zł (za tzw. szybki wpływ) otrzymasz jeśli łącznie spełnisz następujące warunki:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Może to być np. przelew z Twojego konta w innym banku (nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować). Ważne aby przelew był w jednym „kawałku” i wyniósł 1000 zł lub więcej
 • zrobisz co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty w punkcie handlowo-usługowym (np. sklepie). Masz na to czas do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji, ale oczywiście możesz je zrobić wcześniej. Transakcje te nie mogą być anulowane

Drugi bonus w wysokości 30 zł otrzymasz, jeśli w drugim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta:

 • zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł
 • zrobisz 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie handlowo-usługowym (transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca)

Trzeci bonus w wysokości 30 zł otrzymasz, jeśli w trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta:

 • zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł
 • zrobisz 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie handlowo-usługowym (transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca)

Przykład:  otwierasz konto 12 października 2020 r. Zasilasz je jednorazową kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni, czyli maksymalnie pieniądze powinny pojawić się na koncie do 19 października 2020 r. Do końca listopada 2020 r. robisz minimum 5 transakcji kartą. Odbierasz za to 100 zł premii. W grudniu 2020 r. zasilasz konto kwotą 1000 zł i robisz minimum 5 transakcji. Odbierasz 30 zł. W styczniu 2021 r. ponownie zasilasz konto kwotą 1000 zł i robisz minimum 5 transakcji. Odbierasz za to kolejne 30 zł. Bank wypłaci każdą z premii do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

2 proc. na oszczędności do kwoty 10 tys. zł

Chętni mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania na rachunku do automatycznego oszczędzania Moje Cele. Wyniesie ono 2 proc. w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł, natomiast będzie obowiązywało przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia rachunku Moje Cele.

Przykład: jeśli otworzysz rachunek Moje Cele na koniec października, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez listopad, grudzień i styczeń.

Rachunek do automatycznego oszczędzania Moje Cele to dobry sposób na regularne odkładanie mniejszych lub większych sum. W Moich Celach sam decydujesz, jaki sposób odkładania będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz np. ustawić, aby na Twoje konto trafiały resztki sum z wykonywanych transakcji kartą, albo zdefiniować zlecenie stałe.

Promocyjne oprocentowanie jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca.

Promocja mBank: warto wiedzieć

 • promocja obowiązuje tylko dla konta indywidualnego. Jeżeli np. przekształcisz je później we wspólne, wtedy nie otrzymasz nagrody

eKonto osobiste w mBanku – najważniejsze cechy

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za kartę jeśli wykonasz w miesiącu co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę (w przeciwnym razie 7 zł)
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kwot powyżej 100 zł (prowizja za wypłaty poniżej kwoty 100 zł wynosi 2,50 zł)
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą (opłata za czwartą i kolejną wypłatę wynosi 10 zł
 • BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe MasterCard i Visa payWave, Garmin Pay, Fitbit Pay, powiadomienia w aplikacji o zdarzeniach na rachunku
 • program poleceń, który oferuje od 75 zł do 200 zł za każdą osobę, która założy konto z Twojego kodu polecającego. Więcej na ten temat przeczytasz w tym wpisie

Zobacz też:

Promocja mBank: regulamin

Taryfa prowizji i opłat

Pozostałe promocje bankowe