140 zł premii oferuje mBank za założenie eKonta osobistego i spełnienie prostych warunków. Oprócz tego, otrzymasz 2,5 proc. na swoje oszczędności, pieniądze za polecanie konta innym i dobre warunki prowadzenia rachunku. Zapraszam po szczegóły promocji.

Dla kogo jest promocja „eKonto z premią – IX edycja”?

mBank adresuje tę promocję do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie miały w tym banku konta osobistego i (lub) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Dotyczy to również współposiadaczy tych rachunków. Jeśli jesteś klientem mBanku, ale masz np. tylko lokatę czy konto firmowe, to jak najbardziej możesz założyć konto osobiste w promocji.

Jak założyć konto w promocji mBanku

 • wejdź na tę stronę promocyjną, złóż wniosek o eKonto osobiste z kartą oraz opcjonalnie z rachunkiem do automatycznego oszczędzania „Moje cele” (z oprocentowaniem 2,5%)
 • podpisz umowę z bankiem do 30 września. Sfinalizujesz ją w oddziale lub przez kuriera (sam wybierasz)

Podczas wypełniania wniosku możesz wpisać kod polecający znajomego, dzięki czemu otrzyma on premię. Jeśli nie masz takiego kodu, to będę wdzięczny za wpisanie mojego. Mój kod to: mkonto

Jak otrzymać premię 140 zł

Pierwszy bonus w wysokości 100 zł (za tzw. szybki wpływ) otrzymasz jeśli łącznie spełnisz następujące warunki:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł. Może być z Twojego konta w innym banku (nie musisz tych pieniędzy później trzymać w mBanku, możesz nimi dowolnie dysponować). Ważne aby przelew był w jednym „kawałku” i wyniósł 1000 zł lub więcej
 • zrobisz co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty w punkcie handlowo-usługowym (np. sklepie). Masz na to czas do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji, ale oczywiście możesz je zrobić wcześniej. Transakcje te nie mogą być anulowane

Drugi bonus w wysokości 40 zł otrzymasz, jeśli w następnym miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta:

 • zapewnisz JEDNORAZOWY wpływ na konto na co najmniej 1000 zł
 • zrobisz 5 transakcji kartą lub BLIKIEM w punkcie hanlowo-usługowym (transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia kolejnego miesiąca)

Przykład:  otwierasz konto 1 czerwca 2020 r. Zasilasz je kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni, czyli maksymalnie pieniądze powinny pojawić się na koncie do 8 czerwca 2020 r. Do końca lipca 2020 r. robisz minimum 5 transakcji kartą. Odbierasz za to 100 zł premii. W sierpniu 2020 r. zasilasz konto kwotą 1000 zł i robisz minimum 5 transakcji. Odbierasz 40 zł. Bank wypłaci każdą z premii do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

2,5 proc. na oszczędności do kwoty 20 tys. zł

Chętni mogą skorzystać również z promocyjnego oprocentowania na rachunku do automatycznego oszczędzania „Moje cele”. Wyniesie ono 2,5 proc. w skali roku dla kwoty do 20 tys. zł, a będzie obowiązywało przez cztery kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia rachunku.

Przykład: jeśli otworzysz rachunek Moje Cele na koniec września, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez październik, listopad, grudzień i do końca stycznia.

Rachunek do automatycznego oszczędzania „Moje cele” to dobry sposób na regularne odkładanie mniejszych lub większych sum. W „Moich Celach” sam decydujesz, jaki sposób odkładania będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Możesz np. ustawić, aby na Twoje konto trafiały resztki sum z wykonywanych transakcji kartą, albo zdefiniować zlecenie stałe.

Promocyjne oprocentowanie jest naliczane, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca.

Promocja mBank: warto wiedzieć

 • promocja obowiązuje tylko dla konta indywidualnego. Jeżeli np. przekształcisz je później we wspólne, wtedy nie otrzymasz nagrody
 • podczas wypełniania wniosku o konto masz dwie opcje podpisania umowy: przez kuriera lub w placówce. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, to w banku – podczas rozmowy z doradcą – poinformuj go, że wypełniłaś/wypełniłeś już wniosek przez internet i chcesz go tylko podpisać. Dzięki temu masz pewność, że na pewno otwierasz konto w promocji
 • wymagany w promocji wpływ na co najmniej 1000 zł może pochodzić z Twojego konta w innym banku. Bank nie weźmie pod uwagę jedynie tych wpływów, które pochodzą z Twojego konta w mBanku którego jesteś posiadaczem/współposiadaczem

eKonto osobiste w mBanku – najważniejsze cechy

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków)
 • 0 zł za kartę jeśli wykonasz w miesiącu co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę (w przeciwnym razie 7 zł)
 • darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kwot powyżej 100 zł (prowizja za wypłaty poniżej kwoty 100 zł wynosi 2,50 zł)
 • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą (opłata za czwartą i kolejną wypłatę wynosi 10 zł
 • płatności kartą bez przewalutowania (dostępnych 11 walut)
 • dostępne Google Pay, Apple Pay, Blik

Zobacz też:

Promocja mBank: regulamin

Taryfa prowizji i opłat

Pozostałe promocje bankowe

Wpisz komentarz