Premia pieniężna 400 zł z kontem osobistym Santander Banku

400 zł premii pieniężnej otrzymasz za założenie konta osobistego w Santander Banku Polska na tej stronie promocyjnej i wykazanie się prostą aktywnością. Zapraszam po szczegóły!

Dla kogo ta promocja?

Możesz założyć w tej promocji, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem RP mieszkającym w Polsce i masz ważny dowód osobisty
 • nie miałeś w tym banku konta w PLN (osobistego ani wspólnego) po 1 stycznia 2021 r.

Jak otworzyć konto z bonusami?

 • od 1 lutego 2024 r. do 29 lutego 2024 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o konto z kartą debetową. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie „ptaszki”. Są to zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej. Podaj również aktualny numer telefonu i e-mail
 • zawrzyj umowę o konto z kartą najpóźniej do 10 marca 2024 r. Umowę zawrzesz za pomocą wideoweryfikacji (na selfie) lub przez kuriera wysłanego bezpłatnie przez bank

Za to otrzymasz premię

#1 bonus: 150 zł premii pieniężnej

Pierwsze 150 zł otrzymasz, jeśli w marcu i kwietniu (w każdym z tych miesięcy), wykażesz się następującą aktywnością:

 • zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł (przelewy BLIK na telefon nie będą uwzględniane). Uwaga: osoby poniżej 26. roku życia mają ułatwienie – wystarczy zapłacić tylko raz kartą/BLIKiem na dowolną kwotę, bez potrzeby wydawania 300 zł

Premię 150 zł za spełnienie tego warunku otrzymasz na konto do końca maja.

#2 bonus: 150 zł premii pieniężnej

Kolejny bonus, 150 zł premii pieniężnej, otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy):

 • loguj się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej Santander Banku
 • zapłać kartą lub BLIKiem na łączną kwotę co najmniej 300 zł w miesiącu (przelewy BLIK na telefon nie będą uwzględniane). Osoby poniżej 26. roku życia mają ułatwienie – wystarczy zapłacić tylko raz kartą/BLIKiem, bez potrzeby wydawania 300 zł
 • otrzymuj wpływ na konto na co najmniej 1000 zł w miesiącu (jeśli masz powyżej 26 lat) lub 300 zł (osoby poniżej 26. roku życia). Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła – np. z twojego konta w innym banku.

Premię 150 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz do końca lipca.

#3 bonus: 100 zł premii pieniężnej

Kolejny bonus – 100 zł premii pieniężnej – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania poprzednich nagród, a także jeśli wykażesz się następującą aktywnością w każdym z czterech miesięcy (w marcu, kwietniu, maju i czerwcu):

 • płać co najmniej 5 razy kartą debetową

Premię 150 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz do końca lipca.Warto wiedzieć: przynajmniej do czasu przekazania nagród twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Bonusy są zwolnione z podatku.


Konto Santander – charakterystyka

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia (dla takich osób prowadzenie konta jest bezwarunkowe)
 • 0 zł za kartę (lub 9 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek zrobienia transakcji kartą/BLIKIEM na co najmniej 300 zł (nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – dla nich karta jest bezwarunkowo darmowa)
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 3 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • zwroty za rachunki (prąd, gaz, telefon, internet i telewizję) opłacane z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie). Aby otrzymywać zwroty, zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków). Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać ci zwrot.

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Zyskaj do 400 zł z kontem”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz