Konto osobiste w Banku Millennium z premią 500 zł + 200 zł z kontem dla dziecka (1.02 – 4.04.2024)

500 zł oferuje Bank Millennium osobom, które założą konto osobiste na stronie promocyjnej i spełnią warunki aktywności. Chętni mogą skorzystać z dodatkowej promocji i odebrać nawet 200 zł na zakupy z kontem dla dziecka. Zapraszam po szczegóły – sprawdź, za co otrzymasz bonusy!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnej promocji tego banku, kliknij tu: promocja Bank Millennium

Czy możesz skorzystać z tej promocji?

Możesz skorzystać z promocji „500 zł w z nowym kontem w nowym roku”, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP
 • aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium i nie posiadałeś go od 1 stycznia 2020 r. do teraz

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku, złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową i od 1 lutego do 4 kwietnia 2024 r. zawrzyj umowę z bankiem (dostępne są dwie opcje: online lub na selfie)

Podczas składania wniosku podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię pieniężną – 200 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto z kartą debetową w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykażesz się następującą aktywnością:

 • w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zasil je kwotą min. 1000 zł (może to być np. przelew z twojego konta w innym banku lub od kogoś innego)
 • do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapłać minimum 5 razy kartą debetową lub BLIKIEM na łączną sumę min. 360 zł (chodzi o to, aby tych 5 transakcji dało sumę co najmniej 360 zł). Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), a także transakcji zwróconych. Najprościej więc zapłacić w zwykłym sklepie
 • oprócz tego, do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Drugą premię pieniężną – 300 lub 100 zł – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania premii, a także jeśli w trzech kolejnych miesiącach (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) wykażesz się następującą aktywnością:

 • płać co najmniej 5 razy kartą debetową lub BLIKiem na łączną sumę 360 zł (w każdym z trzech miesięcy)
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku (w każdym z trzech miesięcy)
 • zasilaj konto kwotą co najmniej 1000 zł (w każdym z trzech miesięcy). Jeśli będą to wpływy z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium, wtedy będzie należała ci się premia 300 zł. W innym przypadku – 100 zł
 • jeśli podpisałeś umowę o konto na selfie lub przez zalogowanie się do innego banku, podejdź do dowolnej placówki Banku Millennium, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Masz na to czas do końca czerwca (jeśli założyłeś konto w lutym), do końca lipca (konto założone w marcu) lub do końca sierpnia (jeśli otworzysz konto w kwietniu).

Wypłata premii i przykłady

Przykład 1: konto założone w lutym. W ciągu 14 dni zasil je kwotą min. 1000 zł. Do końca marca zrób natomiast co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) na łączną sumę co najmniej 360 zł i zaloguj się do aplikacji. Do końca kwietnia otrzymasz za to pierwszy bonus pieniężny: 200 zł. Drugą premię (300 lub 100 zł) dostaniesz, o ile w kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca lipca. Otrzymasz 300 zł, o ile wpływy będą pochodziły z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (lub 100 zł w pozostałych przypadkach). Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca czerwca przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Przykład 1: konto założone w marcu. W ciągu 14 dni zasil je kwotą min. 1000 zł. Do końca kwietnia zrób natomiast co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) na łączną sumę co najmniej 360 zł i zaloguj się do aplikacji. Do końca maja otrzymasz za to pierwszy bonus pieniężny: 200 zł. Drugą premię (300 lub 100 zł) dostaniesz, o ile w maju, czerwcu i lipcu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca sierpnia. Otrzymasz 300 zł, o ile wpływy będą pochodziły z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (lub 100 zł w pozostałych przypadkach). Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca lipca przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Promocja Millennium - harmonogram
Harmonogram spełniania warunków i wypłaty bonusów w zależności od miesiąca założenia konta


Nawet 200 zł z kontem dla dziecka

Chętni mogą skorzystać z promocji Konta 360° Junior. Zakładając konto swojemu dziecku, można otrzymać nawet 200 zł na eKarcie podarunkowej goodie. Środki wykorzystasz we wszystkich sklepach internetowych przyjmujących płatności kartą (podajesz dane eKarty goodie) lub w sklepach stacjonarnych (po uprzednim podłączeniu eKarty do Google Pay lub Apple Pay).

Co zrobić, aby otrzymać bonusy?

 • pierwsze 100 zł – do 25 kwietnia 2024 r. załóż dziecku Konto 360° Junior w aplikacji mobilnej lub Millenecie i przelej na nie co najmniej 50 zł. Jeśli dziecko ma 7 lat i więcej, dodatkowo wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych podczas wypełniania wniosku o konto, aktywuj aplikację mobilną na telefonie dziecka i co najmniej 5 razy zapłaćcie kartą dziecka do konta, telefonem lub BLIKIEM
 • drugie 100 zł – do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o świadczenie 800+ na okres o 1 czerwca 2024 do 31 maja 2025 r. (zrobisz to w aplikacji mobilnej lub Millenecie). Jeśli ten krok masz już za sobą, warunek został spełniony.

Po spełnieniu powyższych warunków, do 30 czerwca 2024 r. otrzymasz SMS-em kod do aktywacji eKarty podarunkowej w aplikacji Goodie. Kod będzie ważny przez 60 dni, natomiast eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od momentu, kiedy aktywujesz kod.

Więcej w regulaminie


Dodatkowy bonus: 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Banku Millennium

Gdy będziesz posiadaczem konta osobistego w Banku Millennium, będziesz mógł zawnioskować o kartę kredytową MasterCard Impresja z bonusem. Po spełnieniu warunków promocji, otrzymasz dzięki temu 300 zł do wydania z Biedronce.

Szczegółowy opis promocji: 300 zł do Biedronki. Bonus z kartą kredytową MasterCard Impresja w Banku Millennium


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„500 zł z nowym kontem w nowym roku” – regulamin

Regulamin promocji „Więcej frajdy z Kontem 360° Junior”


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

3 komentarze do “Konto osobiste w Banku Millennium z premią 500 zł + 200 zł z kontem dla dziecka (1.02 – 4.04.2024)”

  • Jeśli konto nie podpasuje, to można w każdej chwili złożyć wniosek o zamknięcie. Warto jednak wiedzieć, że jeśli zrobi się to przed wypłatą ostatniej premii, to się jej nie otrzyma (tak mówi regulamin). Tak więc, jeśli konto było zakładane w lutym, to wypłata ostatniej premii jest przewidziana na koniec lipca. I dopiero wtedy, czyli w sierpniu, można złożyć wniosek o zamknięcie bez utraty premii.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz