fbpx

Promocja karty kredytowej Santander Consumer Banku na bardzo prostych warunkach. Wystarczy, że założysz kartę Visa Comfort i zrobisz dowolną transakcję. Za taką aktywność otrzymasz 200 zł. Co istotne, umowę o kartę podpiszesz online. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje kart kredytowych >

Dla kogo ta promocja?

Bank adresuje tę promocję do osób pełnoletnich. Regulamin nie zawiera wykluczeń np. w stosunku do byłych czy obecnych klientów Santander Consumer Banku (nie mylić z Santander Bankiem Polska, czyli dawnym BZ WBK). Nie ma też okresu karencji. Pamiętaj jednak, że nie każdy może otrzymać kartę kredytową – decyduje o tym bank po zbadaniu zdolności.

Jak otrzymać bonus?

  • wejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij formularz zgłoszeniowy
  • do 13 sierpnia 2021 r. podpisz umowę o kartę Visa Comfort. Zrobisz to zdalnie wykonując przelew weryfikacyjny na 1 zł lub poprzez kuriera
  • po otrzymaniu karty zrób co najmniej jedną transakcję na dowolną kwotę. Masz na to czas do 30 września. Najprościej zapłacić w zwykłym sklepie lub na stancji paliw. Tutaj znajdziesz listę wyłączeń – są tam m.in. kasyna, instytucje finansowe, pośrednicy ubezpieczeniowi czy doładowania portfeli cyfrowych

Kiedy dostaniesz premię?

200 zł otrzymasz na rachunek karty do 31 października. Spowoduje to zmniejszenie zadłużenia (jeśli takie będziesz mieć) lub nadwyżkę na karcie. Przynajmniej do czasu otrzymania nagrody nie wypowiadaj umowy o kartę. Regulamin promocji mówi ponadto, że w momencie wypłaty nagrody nie możesz mieć zaległości w spłacie zadłużenia karty wyższej niż 50 zł i dłuższej niż 10 dni).

Karta kredytowa Visa Comfort – opłaty

Bank nie pobierze opłaty za kartę Visa Comfort, jeśli w miesiącu zrobisz transakcje na min. 1000 zł. W przeciwnym razie miesięczna opłata wyniesie 9,50 zł. Okres bezodsetkowy w przypadku tej karty wynosi 54 dni.

Warto wiedzieć:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy?