6 voucherów do Allegro o łącznej wartości 300 zł oferuje Bank Millennium swoim klientom, którzy założą kartę kredytową MasterCard Impresja i spełnią warunki promocji. Oprócz voucherów, możesz liczyć również na moneyback wynoszący 5% (czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów). Zapraszam po szczegóły.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w bankach >

Co trzeba wiedzieć?

  • aby założyć kartę kredytową w promocji „Udane zakupy z kartą kredytową Millennium”, należy mieć już konto osobiste w Banku Millennium i dostęp do bankowości elektronicznej (to tam składasz wniosek)
  • ponadto w promocji karty kredytowej może wziąć osoba, która od 1 stycznia 2019 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (ani nie była w trakcie rezygnacji z takiej karty)

Jak założyć kartę kredytową w promocji?

  • jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium, od 1 lutego 2021 r. do 31 marca 2021 r. w bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę: Millennium MasterCard Impresja lub Millennium MasterCard Gold. Sprawdź uważnie, aby zawnioskować o którąś z wymienionych wyżej kart MasterCard. Ponadto w trakcie składania wniosku, wyraź zgody na otrzymywanie: informacji handlowych przez kanały elektroniczne; informacji handlowych przez telefon; dopasowanych informacji handlowych; informacji handlowych firm współpracujących z bankiem,
  • aby wziąć udział w promocji, zawnioskuj o limit minimum 3000 zł (dla karty Millennium MasterCard Impresja) lub 5000 zł dla karty Millennium MasterCard Gold
  • promocją objętych jest pierwszych 10 000 wniosków o karty kredytowe Mastercard: Impresja i Gold. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na stronach poszczególnych kart

Za co otrzymasz bony do Allegro?

Do wzięcia jest 6 voucherów do Allegro o wartości 50 zł każdy. Będziesz je otrzymywać za każdy miesiąc, pod warunkiem, że zrobisz w nim transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę do najmniej 350 zł.

Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w lutym, transakcje należy wykonywać marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Dla kart wydanych na podstawie wniosków złożonych w marcu, warunki należy spełniać w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu.

Możesz płacić kartą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak internetowych. Nie będą liczyły się transakcje, w których dokonano zwrotu, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Kiedy otrzymasz nagrodę

Bank będzie przekazywał vouchery smsem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo: voucher za marzec otrzymasz do końca kwietnia, voucher za kwiecień otrzymasz do końca maja, itp.

Brak spełnienia warunku transakcji na 350 zł w którymś z miesięcy nie dyskwalifikuje uczestnika z otrzymania nagrody za kolejne miesiące (o ile oczywiście później spełni warunki promocji).

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Voucher będzie ważny 11 miesięcy od jego dostarczenia. Pamiętaj, że możesz nim zapłacić tylko za jedne zakupy na Allegro. Dobrze więc, aby miały one wartość co najmniej 50 zł (jeśli więcej, to dopłacisz różnicę).

Jakie opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium?

Jeśli złożysz wniosek o kartę w tej promocji, przez 12 miesięcy otrzymasz preferencyjne warunki prowadzenia. Wystarczy, że w miesiącu zapłacisz kartą co najmniej raz (na dowolną kwotę), a za jej obsługę bank nie pobierze opłaty. Po okresie promocyjnym trzeba będzie zrobić 5 transakcji w miesiącu, aby nie zapłacić za kartę.

Wg aktualnego cennika, opłata za obsługę karty w przypadku niespełnienia warunków płatności, wynosi 7,99 zł (karta Millennium MasterCard Impresja) lub 12,99 zł (Millnnium MasterCard Gold).

Sprawdź cennik wszystkich opłat

Zalety karty Millennium MasterCard Impresja

W mojej ocenie najkorzystniej jest wybrać kartę kredytową Millennium MasterCard Impresja. Oprócz bonu do Allegro, jej zaletą jest moneyback wynoszący 5% – czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów banku (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Zwroty będziesz otrzymywać automatycznie na kartę na początku kolejnego miesiąca.

Lista sklepów, w których otrzymasz zwrot 5% za zakupy:

Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Uterqüe, Venezia, Zara, Zara Home.

Zwrot 5% dotyczy transakcji dokonanych w salonach stacjonarnych Empik, Sony Centre, Smyk oraz kasach kin Cinema City, w przypadku Inter Cars wyłącznie zakupów online na stronie www.intercars.pl. Nie obowiązuje dla Weekend Max Mara.


Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy?

Zakładając kartę kredytową, warto znać jej zasady. Przykład: banki liczą spore prowizje za wypłatę pieniędzy kartą kredytową z bankomatów. Podobnie jak za tzw. transakcje szczególne (czyli płatności np. w kasynach) czy przelewy z karty. Ale z drugiej strony możesz za darmo obracać pieniędzmi banku wykorzystując okres bezodsetkowy.

Więcej o tym piszę tu:

Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy


Przydatne dokumenty:

Cennik opłat

Promocja „Udane zakupy z kartą kredytową Millennium” – regulamin

Regulamin moneyback – karta Millennium MasterCard Impresja (zwroty za zakupy)


Konto w Banku Millennium – charakterystyka

Tak jak już wspomniałem, aby ubiegać się o kartę, należy mieć konto w Banku Millennium. Oto jego najważniejsze cechy:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku Konta 360° Student wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem. Ponadto umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina, czy zwroty za zakupy)