600 zł premii pieniężnej z kartą kredytową Citi Simplicity

600 zł w gotówce. Taki bonus przewidział Citi Handlowy dla osób, które założą kartę kredytową Citi Simplicity i spełnią warunki aktywności. W tym artykule wyjaśnię, jak otrzymać premię, gdzie złożyć wniosek o kartę a także opiszę jej najważniejsze cechy.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo jest ta promocja?

W promocji „Zyskaj nawet 600 zł z Kartą Kredytową Citi Simplicity – edycja II” może uczestniczyć pełnoletnia osoba, która nie posiada głównej karty kredytowej w Citibanku. Jeżeli korzystasz z innych usług banku, np. pożyczki czy konta, to możesz wziąć udział w tej promocji. Mogą z niej skorzystać również byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 stycznia 2020 r.

Jak otrzymać 600 zł? Krok po kroku

Aby otrzymać bonus, należy spełnić WSZYSTKIE opisane niżej warunki:

 • od 24 czerwca do 15 lipca 2022 r. na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Obowiązuje pula 1000 umów (jeśli zostanie wyczerpana, na stronie promocyjnej znajdziesz taką informację). Tylko złożenie wniosku przez stronę promocyjną upoważnia cię do skorzystania z bonusu. Jeśli po przejściu do wypełniania wniosku nie widzisz żadnych pól, spróbuj wyłączyć dodatek do blokowania reklam

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, pod tym linkiem znajdziesz tabelkę z wymaganymi dokumentami (Załącznik nr 1 – na samym dole)

 • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną lub serwis bankowości internetowej
 • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu bankowości internetowej. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę (ale najlepiej zrobić to od razu, aby potem nie wypadło z głowy)
 • pierwsze 200 zł otrzymasz, jeśli zapłacisz kartą po 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy
 • kolejne 400 zł otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania pierwszej premii, a dodatkowo w 4-7 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz kartą min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki, otrzymasz 100 zł.

Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w lipcu, wtedy płatności po 300 zł miesięcznie rób w sierpniu, wrześniu i październiku (dostaniesz za to 200 zł) oraz listopadzie, grudniu, styczniu i lutym (za te miesiące otrzymasz w sumie 400 zł). Mogą to być płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w Internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie). Po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, że spełniłaś/spełniłeś warunki do otrzymania danej nagrody. Stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Następnie bank przeleje na rachunek twojej karty środki (ma na to kolejny miesiąc, ale jest to maksymalny termin i może to zrobić wcześniej).

Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

 • uczestnicy promocji w pierwszym roku będą otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem zrobienia w miesiącu transakcji kartą min. 300 zł. W kolejnych latach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie zrobisz płatności na wymaganą kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie
 • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
 • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje (warto zarejestrować kartę w tym programie, bo po spełnieniu prostych warunków możesz otrzymać 100 zł w punktach, które potem wymienisz na nagrody)
 • 25,06% RRSO – naliczane tylko wtedy, gdy wykorzystasz przyznany Ci limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym (a więc w ciągu 56 dni od początku Twojego okresu rozliczeniowego)

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.