Premia 300 zł z kontem osobistym Citibanku + 7,2% na oszczędności

Premia pieniężna 300 zł czeka na przyszłych posiadaczy konta osobistego w Citibanku za otrzymywanie wynagrodzenia na konto i wyrażenie zgód marketingowych. Dodatkowo można ulokować środki na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 7,2% w skali roku do 100 000 zł na 4 miesiące. Sprawdź szczegóły tej promocji!

Czy możesz założyć konto w tej promocji?

Promocja „Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN” skierowana jest do osób, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku (ani nie były pełnomocnikiem do takiego konta)

Możesz więc wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć CitiKonto z premią i oprocentowaniem 7,2%?

  • od 18 czerwca do 13 sierpnia 2024 r. złóż wniosek o konto osobiste z kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji (możesz też zaakceptować zgodę na marketing telefoniczny i elektroniczny, dzięki czemu dostaniesz bonus o którym piszę w dalszej części tekstu)

Rachunek założysz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji. Promocja może zakończyć się przed czasem po wyczerpaniu puli 3000 klientów.


Premia 300 zł krok po kroku

Premię 300 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków aktywności, które opisuję poniżej. Nagrody będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię pieniężną – 20 zł – otrzymasz, jeśli w trakcie składania wniosku o konto wyrazisz zgodę na marketing elektroniczny i telefoniczny. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w czerwcu akceptując zgody marketingowe = pieniądze powinieneś dostać do końca lipca. Konto otwarte w lipcu = wypłata premii w sierpniu, itp.


Premię pieniężną 280 zł otrzymasz natomiast, jeśli przez 3 miesiące (zaczynając od drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku) na konto będzie wpływać wynagrodzenie w wysokości min. 2000 zł miesięcznie.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w czerwcu, to spełnij powyższy warunek w sierpniu, wrześniu i październiku. Premię otrzymasz zaś do końca listopada. Konto otwarte w lipcu – spełniamy powyższy warunek we wrześniu, październiku i listopadzie, a w grudniu otrzymujemy bonus

Definicja wynagrodzenia z regulaminu: oznacza sumę wpływów na Konto z tytułu: (I) wynagrodzenia (z umowy o pracę, stosunków powołania/ mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę) (II) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego (III) stypendium.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z: (I)rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych, (II) wpłat własnych w naszych placówkach lub wpłatomatach, (III) wpływów na konto od osób fizycznychOprocentowanie 7,2% – jak otrzymać?

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym ( 7,2% w skali roku do 100 000 zł przez 4 miesiące następujące po miesiącu założenia konta) miej spełnione poniższe warunki:

  • w każdym z 4 miesięcy po miesiącu otwarcia konta rób po co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 300 zł w miesiącu (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet)
  • w każdym z 4 miesięcy po miesiącu otwarcia konta otrzymuj na konto wpływ min. 2 000 zł w miesiącu (nie musi to być wynagrodzenie, aczkolwiek jeśli będziesz je otrzymywać, bo chcesz również dostać bonus pieniężny o którym pisałem wyżej, wtedy ten warunek zostanie automatycznie spełniony). Wykluczone są tu jedynie wpływy z kont prowadzonych dla klientów indywidualnych przez Citibank

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w czerwcu, to spełniaj powyższe warunki w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Konto otwarte w lipcu – spełniamy powyższe warunki w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie

Odsetki bank wypłaci w dwóch transzach. Pierwsza to standardowe odsetki (obecnie 2% w skali roku) – otrzymasz je do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca. Druga transza (uzupełnienie do 7,2%) otrzymasz do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji (czyli transakcje bezgotówkowe kartą i wpływ).


CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Jeśli zaś chodzi o konto oszczędnościowe, to jego prowadzenie jest również darmowe. Pamiętaj jednak, że w miesiącu jest tylko jedna darmowa wypłata środków z tego rachunku (każde kolejne są płatne).

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN”

Promocje Citibanku

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz