fbpx

Bony o wartości 400 zł do wykorzystania w Biedronce czekają na Ciebie po założeniu konta w BNP Paribas i spełnieniu prostych warunków aktywności. W tym wpisie pokazuję, jak założyć konto w tej promocji oraz za co otrzymasz gwarantowane bonusy.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Wracamy do szkoły” jest dla Ciebie, jeśli masz 18 lat i jesteś obywatelem Polski. Ponadto w chwili składania wniosku nie możesz być posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas, ani mieć zawartej umowy ramowej zawartej z tym bankiem (dotyczącej rachunków bankowych, karty debetowej i elektronicznych kanałów dostępu). Z promocji mogą skorzystać byli posiadacze / współposiadacze konta jeśli zamknęli je co najmniej 12 miesięcy przez złożeniem wniosku w tej promocji.

Jak otworzyć konto z premią

 • wejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij formularz rejestracyjny zaznaczając wszystkie zgody. Na rejestrację w promocji masz czas od 16 sierpnia do 6 września lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji w promocji (jeśli tak się stanie, na tej stronie nie będzie formularza rejestracyjnego)
 • gdy już się zarejestrujesz, w kolejnym kroku (na tej samej stronie), kliknij w „Otwórz konto” i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą. Dane we wniosku muszą zgadzać się z podanymi przez Ciebie w poprzednim kroku. Jeśli zamiast wniosku o konto widzisz pustą stronę, wyłącz wtyczkę do blokowania reklam albo skorzystaj z innej przeglądarki
 • do 20 września zawrzyj umowę z bankiem. Po otrzymaniu przesyłki z kartą pamiętaj, aby w ciągu 7 dni nadać jej PIN (ale nie później niż do 20 września). Najlepiej zrobić to od razu – instrukcję aktywacji znajdziesz w przesyłce. Kartę przywiezie Ci kurier (miej przy sobie dowód). Alternatywą dla kuriera jest założenie konta przez wideoweryfikację – wtedy karta przyjdzie pocztą

Za co otrzymasz 400 zł do wydania w Biedronce

Do wzięcia są trzy e-kody o łącznej wartości 400 zł. Wykorzystasz je na zakupy w każdej Biedronce. Będziesz je otrzymywać za spełnienie warunków aktywności w poszczególnych miesiącach.

Pierwszą nagrodę – 50 zł do Biedronki – otrzymasz, jeśli założysz konto w opisany przeze mnie wyżej sposób oraz po spełnieniu poniższego warunku:

 • we wrześniu zrób co najmniej 1 zwykły przelew za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Przelew może być na dowolną kwotę i do dowolnej osoby (nawet do siebie na konto w innym banku). Wyłączone są tu jedynie przelewy natychmiastowe i te zrobione przy pomocą Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

Drugą nagrodę – 150 zł do Biedronki – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełniony warunek do otrzymania pierwszej nagrody, a także jeśli wykonasz te kroki:

 • w październiku zrób co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych swoją kartą na dowolne kwoty. Najprościej będzie, jeśli zapłacisz w zwykłym sklepie czy punkcie usługowym. Wyłączone są tu tylko płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, internetowe przekazy pieniężne, a także przy użyciu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Zliczą się natomiast transakcje z wykorzystaniem cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay
 • oprócz tego, w październiku otrzymaj wpływ(y) na konto w BNP Paribas na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Pieniądze możesz przelać nawet ze swojego konta w innym banku lub poprosić o przelew kogoś innego. Wykluczone są tu wpłaty gotówkowe – np. w kasie

Trzecią nagrodę – 200 zł do Biedronki – otrzymasz, jeśli będziesz miał spełnione warunki do otrzymania poprzedniej nagrody, a także jeśli spełnisz poniższe warunki aktywności:

 • w listopadzie zrób transakcje bezgotówkowe swoją kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł
 • a także w listopadzie otrzymaj wpływ(y) na konto w BNP Paribas na łączną kwotę co najmniej 1000 zł

Kiedy otrzymasz bonusy i jak je odebrać

Jeśli spełnisz warunki, e-kody do Biedronki otrzymasz smsem. Pierwszy (50 zł) przyjdzie do końca października, drugi (150 zł) do końca listopada, a trzeci (200 zł) do końca grudnia. Aby zrealizować kod, wystarczy podczas zakupów pokazać go kasjerowi. Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze parametry

 • darmowe otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za Kartę Otwartą na Dzisiaj jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś ją co najmniej trzy płatności bezgotówkowe na dowolną sumę (w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł). Jeżeli masz natomiast mniej niż 26 lat, wtedy nie musisz spełniać nawet tego warunku i dodatkowo masz wszystkie bankomaty za darmo
 • 0 zł za wypłatę gotówki Kartą Otwartą na Dzisiaj z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów BNP Paribas oraz z maszyn sieci Planet Cash w Polsce (5 zł z pozostałych bankomatów)
 • dostępne: BLIK, Google Pay, Apple Pay

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Wracamy do szkoły”

Konto w BNP Paribas: tabela opłat i prowizji


To nie wszystko! Szansa na dodatkowy bonus:

Aż 500 zł do Allegro. Wysoki bonus z kartą kredytową BNP Paribas