Aż 400 zł premii dla zakładających konto w Banku Millennium (10.01 – 31.03.2023)

400 zł w gotówce otrzymasz po założeniu konta osobistego w Banku Millennium i spełnieniu prostych warunków. Bank oferuje ponadto 8% na koncie oszczędnościowym (do 400 tys. zł). Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz skorzystać z promocji „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł”, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat
 • aktualnie nie posiadasz konta osobistego w Banku Millennium
 • miałeś w przeszłości konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020 r.

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku, złóż wniosek o rachunek wraz z kartą i od 10 stycznia do 31 marca 2023 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to również zdalnie)

Podczas składania wniosku podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz bonusy?

Pierwszą premię – 200 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli założysz konto w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykonasz następujące czynności:

 • w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasil je kwotą co najmniej 1000 zł (przelew może pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od innej osoby).
 • do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapłać minimum 5 razy kartą debetową lub BLIKIEM. Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), a także transakcji zwróconych. Najprościej więc zapłacić w zwykłym sklepie
 • do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Drugą premię – 200 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania pierwszego bonusu, a także jeśli w trzech kolejnych miesiącach (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) będziesz spełniać następujące warunki:

 • zasilaj konto kwotą co najmniej 1000 zł (w każdym z trzech miesięcy)
 • płać co najmniej 5 razy kartą debetową lub BLIKiem (w każdym z trzech miesięcy)
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku (w każdym z trzech miesięcy)
 • jeśli podpisałeś umowę o konto metodą wideoweryfikacji (na selfie), podejdź do dowolnej placówki banku, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Takiego wymogu nie ma, gdy umowa była podpisana inną metodą. Masz na to czas do końca maja (konto założone w styczniu), do końca czerwca (jeśli otworzysz konto w lutym) lub do końca lipca (konto otwarte w marcu)

Wypłata premii i przykłady

Przykład 1: konto założone w styczniu. W ciągu 14 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca lutego zrób co najmniej pięć płatności kartą (np. w sklepie) i zaloguj się do aplikacji. Do końca marca otrzymasz za to pierwszą premię: 200 zł. Drugą premię (200 zł) dostaniesz, o ile w marcu, kwietniu i maju (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca czerwca. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie, do końca maja przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu. 

Przykład 2: konto założone w lutym. W ciągu 14 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca marca zrób co najmniej pięć płatności kartą (np. w sklepie) i zaloguj się do aplikacji. Do końca kwietnia otrzymasz za to pierwszą premię: 200 zł. Drugą premię (200 zł) dostaniesz, o ile w kwietniu, maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca lipca. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie, do końca czerwca przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu. 

Przykład 3: konto założone w marcu. W ciągu 14 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca kwietnia zrób co najmniej pięć płatności kartą (np. w sklepie) i zaloguj się do aplikacji. Do końca maja otrzymasz za to pierwszą premię: 200 zł. Drugą premię (200 zł) dostaniesz, o ile w maju, czerwcu i lipcu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca sierpnia. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie, do końca lipca przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu. 


300 zł do Allegro z kartą kredytową

Gdy już będziesz mieć konto w Banku Millennium, możesz zalogować się do bankowości elektronicznej i złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z bonusem. Jest nim voucher 300 zł do wydania na Allegro. Czytaj więcej na temat promocji karty kredytowej Banku Millennium >


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • 7,5% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 300 tys. zł)
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł” – regulamin promocji

Prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe