fbpx

Aion Bank, który niedawno wszedł na polski rynek, oferuje 30 zł premii dla osób, które założą konto w darmowym planie Light. Ale to tylko dodatek, bo konto ma wiele więcej zalet. To m.in. bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, atrakcyjne kursy walut i 1% na koncie oszczędnościowym bez limitu środków. W tym wpisie znajdziesz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz 30 zł za skorzystanie z planu Light.

Kod promocyjny Aion Bank: premia 30 zł

Aby otrzymać 30 zł w promocji Aion Bank, podczas zakładania konta w planie Light wpisz kod promocyjny RANKFREE233459 . Oprócz tego zrób przynajmniej jedną płatność kartą (wirtualną lub fizyczną) w ciągu 30 dni od założenia konta.

Po spełnieniu tych warunków premię otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych. Promocja dotyczy nowych klientów.

Darmowy plan Light – charakterystyka

  • darmowe prowadzenie konta
  • wymiana walut po kursie międzybankowym bez limitu
  • wypłaty z bankomatów na całym świecie za darmo do 900 zł miesięcznie (powyżej tej sumy prowizja wynosi 2%)
  • przelewy krajowe i zagraniczne za darmo
  • darmowe konta walutowe w PLN, EUR, USD, GBP i CHF
  • wirtualne karty debetowe za darmo
  • w przypadku chęci zamówienia fizycznej karty debetowej, jednorazowy koszt jej zamówienia wynosi 11,99 zł

Informacje o Aion Banku

Aion Bank zaczął działać w Polsce w sierpniu 2021 r. Centralą tego mobilnego banku jest Belgia, a jednym z jego twórców jest Wojciech Sobieraj – wieloletni prezes Alior Banku. Jak informuje bank, założone depozyty gwarantowane są przez belgijski fundusz gwarancyjny. Bank działa w modelu subskrypcyjnym i oferuje plan darmowy Light oraz wyższe plany: Smart (29,99 zł miesięcznie) lub All-Inclusive (49,99 zł miesięcznie).

Więcej o banku i dostępnych planach przeczytasz w moim wpisie: Aion Bank w Polsce: do 1,5% na oszczędności, atrakcyjne kursy i usługi dodatkowe

Regulamin promocji z bonusem 30 zł

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.