fbpx

W ofercie Aion Banku jest kilka mocnych punktów. Przede wszystkim konkurencyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych bez limitów środków (od 1% do 1,5% w zależności od planu). A do tego m.in. atrakcyjne kursy wymiany walut, dostęp do globalnych inwestycji i mnóstwo usług dodatkowych. W tym wpisie znajdziesz opis oferty oraz kod polecający, dzięki któremu zyskasz dodatkowe profity. Zapraszam!

Konto w Aion Bank – jak założyć

Aby założyć konto w Aion Banku wykonaj te kroki:

  • pobierz aplikację Aion Banku
  • zarejestruj się podając swoje dane, a także prześlij selfie oraz zdjęcie dokumentu
  • wybierz swój plan: Light, Smart lub All-Inclusive i wpisz kod polecający RANKFREE233459 lub RANK50233459

Kod polecający do Aion Bank – Listopad 2021

Kod polecający do Aion Bank RANKFREE233459 da Ci premię 30 zł przy wyborze planu Light (wystarczy zrobić 1 płatność kartą) lub 2 miesiące za darmo w planie Smart oraz All-Inclusive.

Jeśli natomiast wpiszesz kod polecający RANK50233459 to otrzymasz bonus 30 zł w planie Light (zrób 1 płatność kartą) lub 50% zniżkę na plan Smart oraz All-Inclusive przez 6 miesięcy.

Plany w Aion Bank

To co wyróżnia Aion Bank z oferty innych banków to model abonamentowy. Do wyboru masz trzy plany:

  • Light (darmowy)
  • Smart (29,99 zł miesięcznie)
  • All-Inclusive (49,99 zł miesięcznie)

We wszystkich planach możesz liczyć na darmowe prowadzenie kont (PLN, EUR, USD, GBP i CHF), atrakcyjne wymiany walut po kursie międzybankowym (bez limitów) oraz wirtualne karty debetowe. To, co odróżnia poszczególne plany, to m.in. oprocentowanie kont oszczędnościowych, a także opłaty (lub ich brak) za karty fizyczne, wypłaty z bankomatów na świecie, dostęp platformy do inwestycyjnej na globalnych rynkach czy szerokiej gamy usług dodatkowych.

W tej tabelce znajdziesz porównanie planów w Aion Banku:

Informacje o Aion Banku

Aion Bank to bank mobilny z centralą w Belgii (działa tam operacyjnie od ubiegłego roku). Jednym z jego twórców jest Wojciech Sobieraj, wieloletni prezes Alior Banku.

Jak informuje bank, założone depozyty gwarantowane są przez belgijski fundusz gwarancyjny Fonds de Garantie pour les services publics / Het Garantiefonds. Jest to odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Gwarancją objęte są depozyty wraz z odsetkami do pełnej wysokości, maksymalnie do 100 tysięcy euro w stosunku do pojedynczego deponenta.

Regulaminy i opłaty

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.