Premia pieniężna 450 zł z kontem Citibanku. Krok po kroku (14.02 – 26.03.2024)

450 zł premii pieniężnej oferuje Citibank osobom, które założą bezpłatne konto osobiste i wykażą się prostą aktywnością. Sprawdź szczegóły tej promocji!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnych promocji tego banku, przejdź tutaj: promocje Citibank >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 zł” skierowana jest do pełnoletnich osób, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku (ani nie byłeś pełnomocnikiem do takiego konta)

Możesz więc wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć CitiKonto z premią?

  • od 14 lutego 2024 r. do 26 marca 2024 r. złóż wniosek o konto z kartą debetową na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji (możesz też zaakceptować zgodę na marketing telefoniczny i elektroniczny, dzięki czemu dostaniesz bonus o którym piszę w dalszej części tekstu)

Rachunek założysz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji. Promocja może zakończyć się przed czasem po wyczerpaniu puli 5000 klientów.


Premia 450 zł krok po kroku

Premię 450 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków aktywności, które opisuję poniżej. Nagrody będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię pieniężną – 20 zł – otrzymasz, jeśli w trakcie składania wniosku o konto wyrazisz zgodę na marketing elektroniczny i telefoniczny. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w lutym, wtedy pieniądze dostaniesz do końca marca. Konto otwarte w marcu = wypłata premii w kwietniu.


Premię pieniężną o łącznej wartości 180 zł (dwa przelewy po 90 zł) otrzymasz, jeśli przez dwa miesiące (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniać następujący warunek:

  • w każdym miesiącu otrzymuj na konto wpłaty o łącznej wartości minimum 2 000 złotych. Pieniądze możesz przelewać np. ze swojego konta w innym banku lub też otrzymywać wpłaty od kogoś innego. Jedyne zastrzeżenie: wpłaty nie mogą pochodzić z rachunków Citibanku prowadzonych dla klientów indywidualnych

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w lutym, to spełnij powyższy warunek w marcu i kwietniu. Premię otrzymasz zaś do końca maja. Konto otwarte w marcu – spełniamy powyższy warunek w kwietniu i maju, a w czerwcu otrzymujemy bonus


Kolejne bonusy pieniężne o łącznej wartości 250 zł dostaniesz, jeśli przez 5 miesięcy (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniać następujący warunek:

  • w każdym z 5 miesięcy rób po co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 100 zł w miesiącu (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz 50 zł. Łącznie możesz więc otrzymać 5 x 50 zł.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w lutym, to spełniaj powyższy warunek od marca do lipca. Jeśli zaś konto zostało założone w marcu, wtedy spełniaj go od kwietnia do sierpnia. Premia za dany miesiąc będzie wpływać na konto do końca kolejnego miesiąca.


Wartość każdej z powyższych nagród jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.


CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz