Premia 320 zł + 7,1% na oszczędności. Promocja konta Citibanku

320 zł premii pieniężnej oferuje Citibank osobom, które założą bezpłatne konto osobiste na tej stronie promocyjnej i wykażą się prostą aktywnością. Dodatkowo można ulokować środki na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 7,1% w skali roku do 50 000 zł na 4 miesiące. Sprawdź szczegóły tej promocji!

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem” adresowana jest do pełnoletnich osób, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku (ani nie były pełnomocnikiem do takiego konta)

Możesz więc wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć CitiKonto z premią i oprocentowaniem 7,1%?

  • od 26 marca do 9 maja 2024 r. złóż wniosek o konto osobiste z kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji (możesz też zaakceptować zgodę na marketing telefoniczny i elektroniczny, dzięki czemu dostaniesz bonus o którym piszę w dalszej części tekstu)

Rachunek założysz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji. Promocja może zakończyć się przed czasem po wyczerpaniu puli 5000 klientów.


Premia 320 zł krok po kroku

Premię 320 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków aktywności, które opisuję poniżej. Nagrody będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię pieniężną – 20 zł – otrzymasz, jeśli w trakcie składania wniosku o konto wyrazisz zgodę na marketing elektroniczny i telefoniczny. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w kwietniu, wtedy pieniądze dostaniesz do końca maja. Konto otwarte w maju = wypłata premii w czerwcu.


Premię pieniężną 300 zł otrzymasz natomiast, jeśli przez 3 miesiące (zaczynając od drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku) na konto będzie wpływać wynagrodzenie w wysokości min. 2000 zł miesięcznie.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w kwietniu, to spełnij powyższy warunek w czerwcu, lipcu i sierpniu. Premię otrzymasz zaś do końca września. Konto otwarte w maju – spełniamy powyższy warunek w lipcu, sierpniu i wrześniu, a w październiku otrzymujemy bonus

Definicja wynagrodzenia z regulaminu: oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, co oznacza wpływy z tytułu: (I) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (II) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (III) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (IV) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (V) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych.Oprocentowanie 7,1% – jak otrzymać?

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym ( 7,1% w skali roku do 50 000 zł przez 4 miesiące następujące po miesiącu założenia konta) miej spełnione poniższe warunki:

  • w każdym z 4 miesięcy po miesiącu otwarcia konta rób po co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 300 zł w miesiącu (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet)
  • w każdym z 4 miesięcy po miesiącu otwarcia konta otrzymuj na konto wpływ min. 2000 zł w miesiącu (nie musi to być wynagrodzenie, aczkolwiek jeśli będziesz je otrzymywać, bo chcesz również dostać bonus pieniężny o którym pisałem wyżej, wtedy ten warunek zostanie automatycznie spełniony).

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w kwietniu, to spełniaj powyższe warunki w maju, czerwcu, lipcu i sierpniu. Konto otwarte w maju – spełniamy powyższy warunek w czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu

Odsetki bank wypłaci w dwóch transzach. Pierwsza to standardowe odsetki (obecnie 2% w skali roku) – otrzymasz je do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca. Druga transza (uzupełnienie do 7,1%) otrzymasz do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji (czyli transakcje kartą i wpływ).CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Jeśli zaś chodzi o konto oszczędnościowe, to jego prowadzenie jest również darmowe. Pamiętaj jednak, że w miesiącu jest tylko jedna darmowa wypłata środków z tego rachunku (każde kolejne są płatne).

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Zyskuj i oszczędzaj z CitiKontem”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz