Premia 200 zł i 8% na oszczędności. Konto w Pekao na selfie z bonusem (10.01 – 15.03.2023)

200 zł premii pieniężnej czeka na osoby zakładające Konto Przekorzystne w Banku Pekao. Dodatkową zachętą jest możliwość ulokowania oszczędności na 8% w skali roku do 200 tys. zł przez 6 miesięcy.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

200 zł z kontem Pekao – dla kogo ta promocja?

  • Konto Przekorzystne w Banku Pekao z premią 200 zł możesz założyć, jeśli masz ukończone 18 lat, masz obywatelstwo polskie i mieszkasz w Polsce
  • z promocji nie mogą skorzystać osoby, które między 1 stycznia 2021 r. a 9 stycznia 2023 r. miały konto osobiste w Banku Pekao (również jako współposiadacz) czy rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej

Za co otrzymasz 200 zł na konto?

KROK 1

Od 10 stycznia 2023 r. do 15 marca 2023 r. wejdź na tę stronę banku, zaakceptuj regulamin promocji i otwórz Konto Przekorzystne (lub Konto Świat Premium) z kartą debetową i aplikacją PeoPay. Umowę koniecznie zawrzyj drogą online. Jeśli jednak z jakiegoś powodu proces zdalny się nie powiedzie, wtedy możesz podpisać umowę w oddziale i również będziesz się kwalifikować do bonusu.

Jeśli założysz konto w powyższy sposób, otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 50 zł. Pieniądze wpłyną do końca lutego (dla kont otwartych w styczniu), do końca marca (jeśli otworzyłeś konto w lutym) lub do końca kwietnia (konto założone w marcu)

KROK 2

Aby otrzymać kolejny bonus 150 zł, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta rób po minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Możesz je zrobić kartą do konta lub wykorzystując płatności zbliżeniowe w aplikacji PeoPay. Do spełnienia warunku nie zaliczą się transakcje zwrócone, odrzucone, nieautoryzowane, a także przekazy pieniężne.

Oprócz tego, w każdym z tych miesięcy minumum raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Przykład: jeśli założysz konto w styczniu, wtedy co najmniej 1 logowanie do aplikacji i 5 transakcji kartą rób w lutym, marcu i kwietniu. Jeśli zaś założysz konto w lutym, wtedy spełniaj te warunki w marcu, kwietniu i maju. Konto założone w marcu oznacza, że powyższą aktywnością należy wykazać się w kwietniu, maju i czerwcu. Za każdy miesiąc otrzymasz 50 zł, co da sumę 150 zł w przypadku spełnienia warunków aktywności we wszystkich 3 miesiącach. Pieniądze będą wpływać do końca miesiąca kalendarzowego (przykład: wypłata za aktywność w lutym nastąpi w marcu).

Regulamin promocji


Dodatkowy bonus: 100 zł w punktach od MasterCard

Jeśli będziesz klientem tego banku, wtedy będziesz mógł zarejestrować swoją kartę w oficjalnym programie lojalnościowym MasterCard – Bezcenne Chwile. A to otworzy drogę do kolejnego bonusu. Jeśli bowiem w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu zrobisz płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł, wtedy otrzymasz aż 8000 punktów. Wymienisz je na zakupy o wartości 100 zł.

Czytaj więcej: Masz kartę Mastercard? Zarejestrują ją w programie Bezcenne Chwile i odbierz 100 zł w punktach


8% na oszczędności do 200 tys. zł

Oszczędzający mogą zaś ulokować na koncie oszczędnościowym nawet 200 tys. zł. Oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywać przez 6 miesięcy.

Promocja jest dostępna do 15 marca 2023 r. dla nowych klientów banku, a także dla obecnych klientów, których średniomiesięczne saldo w październiku, listopadzie i grudniu 2022 r. nie było wyższe niż 2000 zł. 

Więcej o warunkach przeczytasz w regulaminie >>>


Konto Przekorzystne w Banku Pekao – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą Konta Przekorzystnego w Banku Pekao jest karta rewolucyjna Mastercard Debit FX, która świetne sprawdza się podczas płatności za granicą. Transakcje są rozliczane po średnim kursie Mastercard bez dodatkowych prowizji banku za przewalutowanie

  • 0 zł za prowadzenie konta bez warunków
  • darmowe użytkowanie karty. Warunek: w miesiącu zapłać ją co najmniej raz i otrzymaj na konto jednorazowy wpływ min. 500 zł (w przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 4 zł). Jeśli masz mniej niż 26 lat, wtedy karta jest darmowa bezwarunkowo
  • 0 zł za przelewy zwykłe w internecie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao
  • darmowe 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych banku (pod warunkiem, że będziesz mieć spełniony warunek wpływu 500 zł i 1 płatności kartą)
  • BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Podpowiedź: po założeniu konta, zmień sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, wybierz autoryzację transakcji za pomocą aplikacji

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja VII

Regulamin promocji 8% na Koncie Oszczędnościowym – edycja II

Tabela opłat i prowizji