150 zł na zakupy dla posiadaczy konta z kartą MasterCard w Banku Pekao

Posiadacze konta osobistego w Banku Pekao z kartą MasterCard mogą otrzymać punkty, które wymienią na zakupy o wartości 150 zł. Wystarczy zgłosić swoją kartę do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile i zrobić kilka transakcji. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest dla ciebie, jeśli przed 16 października 2023 r. nie miałeś zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile MasterCard żadnej karty wydanej przez Bank Pekao.

Czas trwania promocji

Oferta jest ważna od 16 października 2023 r. do 31 stycznia 2024 lub do wyczerpania promocyjnej puli nagród (w tym drugim przypadku o wcześniejszym zakończeniu promocji dowiesz się z tej strony Banku Pekao na 1 dzień przed szacowanym terminem wyczerpania puli).

Jak dostać bonus?

Aby otrzymać 12 000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 150 zł, wykonaj następujące kroki.

1). Zarejestruj swoją kartę MasterCard w programie Bezcenne Chwile. Zrobisz to w bankowości elektronicznej Banku Pekao lub na stronie programu.

Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach (bo np. dodawałeś kartę innego banku), możesz zalogować się na swój profil i dodać kartę Banku Pekao. Przypominam – aby wziąć udział w promocji, nie mogłeś mieć wcześniej zarejestrowanej jakiejkolwiek karty tego banku w programie.

Jeśli nie miałeś konta w programie Bezcenne Chwile, to proces jego założenia i rejestracji w nim karty może potrwać kilka dni. Jeśli zaś jesteś już zarejestrowany w programie, wtedy rejestracja nowej karty przebiega o wiele szybciej.

2). Pierwszy bonus – 8 000 punktów – dostaniesz, jeśli zapłacisz kartą co najmniej 5 razy w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Na wykonanie transakcji masz czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym przystąpisz ze swoją kartą do programu Bezcenne Chwile

3). Drugi bonus – 4 000 punktów – dostaniesz, jeśli zrobisz co najmniej 1 płatność mobilną kartą podłączoną do portfela cyfrowego (Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay). Na spełnienie tego warunku masz czas do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym przystąpisz ze swoją kartą do programu Bezcenne Chwile

Listę transakcji, które nie będą wzięte pod uwagę, sprawdzisz klikając w ten regulamin promocji (strona nr 2, podpunkt „m”)

Kiedy dostaniesz bonus?

Bonusowe 12 000 punktów o wartości 150 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie opisane powyżej warunki.

Przyznane punkty będą ważne tylko przez 2 miesiące. W tym czasie zaloguj się do programu Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody z katalogu.

Program Bezcenne Chwile MasterCard

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest adresowany do właścicieli kart Mastercard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Nagrody zgrupowano w dziewięć kategorii: film i kultura, podróże, muzyka, sport, gaming, zakupy, rozrywka, kulinaria, pomaganie.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach”

Dodaj komentarz