Smartfon LG K30 Dual Sim czeka na przyszłych posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku. Wystarczy złożyć wniosek o kartę na stronie promocyjnej (namiary znajdziesz w tym wpisie), a potem spełnić proste warunki aktywności. Warto dodać, że to nie jest żaden konkurs, a nagroda jest gwarantowana – oczywiście pod warunkiem, że spełnisz zasady promocji. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź inne aktualne promocje w bankach >>>

Dla kogo jest ta promocja?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli masz ukończone 18 lat, a także nie posiadasz głównej karty kredytowej w Citibanku. Jeżeli korzystasz z innych usług banku, np. pożyczki czy konta, to możesz wziąć udział w tej promocji. Mogą z niej skorzystać również byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, pod warunkiem, że zamknęli ją do 1 lipca 2018 r.

Jak otrzymać smarfon – krok po kroku

Aby otrzymać nagrodę, należy spełnić WSZYSTKIE opisane niżej warunki:

 • do 23 listopada 2020 r. na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Tylko złożenie wniosku przez stronę promocyjną upoważnia Cię do skorzystania z bonusu. Jeśli po przejściu do wypełniania wniosku nie widzisz żadnych pól, spróbuj wyłączyć program do blokowania reklam

Podczas wypełniania zgłoszenia trzeba dołączyć zdjęcia dokumentu tożsamości i dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowy cywilno-prawne mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, sprawdź w tej tabelce, jakich potrzebujesz dokumentów. Jeśli nie dołączysz dokumentów w trakcie wnioskowania o kartę, masz na to 10 dni – możesz je wysłać za pomocą tej strony

 • po otrzymaniu karty aktywuj ją
 • zaloguj się przynajmniej raz do serwisu w serwisie bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, ale najlepiej zrobić to od razu, aby potem nie wypadło z głowy
 • zrób bezgotówkowe płatności swoją kartą na łączną sumę minimum 1500 zł. Spełnij ten warunek nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Mogą to być płatności zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w sieci

Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne – o tym piszę nieco niżej. Po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online. Najpierw przyjdzie wiadomość, że spełniłaś/spełniłeś warunki promocji – stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przesyłka z telefonem zostanie zaś nadana do Ciebie miesiąc później (to jest maksymalny termin, ale może to się stać wcześniej). Telefon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

 • 0 złotych za posiadanie karty jeśli w miesiącu zrobisz nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł (jeśli nie spełnisz tego warunku, opłata wynosi 12 zł)
 • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
 • darmowe powiadomienia sms o transakcjach
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • program zniżek Citi Specials (m.in. Link4 -15%, Hotels.com – 10%, Booking.com – 4%, Frisco do 30 zł)
 • do 15 proc. zniżki w ponad 100 restauracjach w Polsce
 • program punktowy Mastercard, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje
 • 10,24% RRSO – naliczane tylko wtedy, gdy wykorzystasz przyznany Ci limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym (a więc w ciągu 56 dni od początku Twojego okresu rozliczeniowego)

Warto znać również wady karty. Lepiej trzymać się z nią z daleka od bankomatów, bo – podobnie jak w innych bankach – tak i tutaj zapłacisz prowizję za wypłatę gotówki. Bank liczy sobie 10 proc. wartości transakcji (nie mniej niż 20 zł). Podobną kwotę zapłacisz za tzw. transakcję szczególną, czyli np. płatność u dostawców świadczących usług hazardowe czy na poczcie. Citibank za transakcję szczególną uznaje też zasilenie Revoluta. Więcej o tego typu transakcjach w dalszej części mojego wpisu.

Warto też nie korzystać z usługi bankowości telefonicznej CitiPhone, która kosztuje 9 zł miesięcznie. Zarządzać swoją kartą możesz z poziomu bankowości internetowej i aplikacji, bez konieczności zakładania konta osobistego.

Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Dla kogo karta Citibanku?

Jak informuje bank, aby otrzymać kartę, musisz mieć minimum 18 lat, być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące i osiągać dochód netto minimum 1200 zł. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, wtedy musisz ją mieć minimum 2 lata i mieć min. 2500 zł dochodu netto miesięcznie.

Bank akceptuje również umowy cywilno-prawne, dochody z najmu nieruchomości, udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych, a także renty i emerytury. Szczegóły dot. dokumentów poświadczających dochód, znajdziesz w regulaminie promocji.

Promocja Citibank: o czym warto pamiętać?

Aby spełnić warunki promocji, musisz dokonać bezgotówkowych transakcji na min. 1500 zł. Bank zastrzega, że nie mogą być to polecenia przelewu z karty, transakcje zwrócone, a także transakcje szczególne. Przez transakcje szczególne Citibank rozumie:

 • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych
 • płatności w urzędzie pocztowym
 • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie
 • wypłata środków pieniężnych z limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie polecenia przelewu

Możesz za to płacić np. w internecie (np. Allegro), w zwykłych sklepach różnego typu, w punktach usługowych czy rezerwować wczasy.

Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone oraz polecenia przelewu.

Wyjaśniam: Karta kredytowa – jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy?

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank