Masz konto w BNP Paribas? Możesz dostać 150 zł do Biedronki lub Allegro (promocja zakończona)

Tym razem promocja dla osób, które już posiadają konto osobiste w BNP Paribas. W prosty sposób można zgarnąć 150 zł do wydania w Biedronce lub Allegro. Nie warto jednak zwlekać ze względu na pulę bonusów, która może się szybko wyczerpać.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnej promocji tego banku, kliknij tu: promocja BNP Paribas

Jak wziąć udział w promocji?

KROK 1: Zarejestruj się na jednej z tych stron:

  • 150 zł do Biedronki
  • 150 zł do Allegro

Wypełniając formularz podaj numer klienta. Jeśli go nie znasz, możesz go uzyskać na infolinii.

KROK 2: Do 31 stycznia 2023 r. zrób co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę (np. płacąc w sklepie). Najprościej zapłacić w zwykłym, dowolnym sklepie czy punkcie usługowym. Wyłączone są tu tylko płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, internetowe przekazy pieniężne, a także transakcje przy użyciu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Zliczą się natomiast płatności z wykorzystaniem cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay

KROK 3: W każdym z kolejnych dwóch miesięcy po rejestracji w promocji, wykonuj następujące kroki:

  • otrzymaj wpływ na konto w wysokości co najmniej 1200 zł (może to być przelew np. od znajomego, pracodawcy lub z własnego konta w innym banku)
  • zaloguj się co najmniej 1 raz do bankowości elektronicznej GOonline lub GOmobile
  • wykonaj co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty

Jeśli więc zarejestrujesz się do promocji w grudniu, czynności wymienione w kroku nr 3 wykonaj w styczniu i lutym. Jeśli zaś rejestracja nastąpi w styczniu, wtedy zrób je w lutym i marcu.

Kiedy otrzymasz bonusy

Pierwszy bon o wartości 50 zł otrzymasz za rejestrację w promocji oraz za spełnienie warunku 1 płatności kartą. Otrzymasz go smsem do 15 stycznia (jeśli spełniłeś te warunki w grudniu) lub do 15 lutego (jeśli warunki zostały spełnione w styczniu).

Za każdy miesiąc spełnienia warunków opisanych w kroku nr 3 otrzymasz bon o wartości 50 zł. Pierwszy dotrze do ciebie do 15 lutego lub 15 marca, a drugi do 15 marca lub 15 kwietnia.

Warto wiedzieć

Nagrody otrzyma pierwszych 2000 osób, które spełnią warunki danej promocji. Nie warto więc zwlekać z rejestracją.

Więcej w regulaminach:

Promocja „Doceniamy naszych klientów” (150 zł do Biedronki)

Promocja „Korzystaj aktywnie i zyskuj więcej” (150 zł do Allegro)