Podpowiadam, jak sprawdzić, czy zapłacisz za konto i kartę w Santander Banku

Masz konto w Santander Banku Polska i zastanawiasz się, czy w aktualnym miesiącu spełniłeś warunki, aby było ono darmowe? Możesz to sprawdzić w prosty sposób.

Aby Konto Santander było dla ciebie darmowe, musisz w miesiącu zapłacić kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł (to w sytuacji, gdy masz powyżej 26 lat – młodsi nie muszą spełniać tego warunku). Jeśli nie spełnisz tego warunku, za prowadzenie konta zapłacisz 6 zł, zaś za obsługę karty 9 zł.

Tak sprawdzisz opłaty za konto i kartę w Santanderze

Jeśli chcesz sprawdzić, czy w danym miesiącu spełniłeś powyższe warunki i konto z kartą będą dla ciebie darmowe, zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku, w dolnym menu kliknij w trzy kropki, a następnie wybierz zakładkę „Poradnik cenowy”.

Jeśli zapłaciłeś kartą/BLIKIEM na sumę co najmniej 300 zł, wtedy zobaczysz taki widok z informacją o spełnieniu warunku:

Poradnik cenowy Santander, czyli sprawdzenie opłaty za konto
Santander Bank podpowiada, czy w danym miesiącu zapłacisz za konto i kartę

W sytuacji, gdyś nie wydał 300 zł, na ekranie zobaczysz informację o wydanej aktualnie kwocie.

Jeśli nie korzystasz z aplikacji mobilnej, wartość aktualnych transakcji możesz sprawdzić w serwisie internetowym Santander Banku. Zaloguj się do niego i kliknij w szczegóły swojego konta.

Konto w Santander Banku – można założyć online

Mam konto w Santanderze od kilku lat i cenię go m.in. za darmowe przelewy natychmiastowe do wszystkich banków oraz zwroty za rachunki opłacane z konta.

Konto w Santander Banku można założyć online bez wizyty w banku (na selfie), a tu poznasz aktualną promocję z bonusem na start: promocje Santander Bank Polska


Sprawdź aktualne promocje bankowe i zobacz, ile możesz zyskać >

Dodaj komentarz