Konto w Santander Banku z premią 500 zł. Maj 2024

400 zł premii pieniężnej i bon 100 zł do wydania w najpopularnieszych sklepach (m.in. Biedronka, RTV Euro AGD czy Zalando. Takie bonusy wypłaca Santander Bank Polska za założenie konta na tej stronie promocyjnej i wykazanie się prostą aktywnością. W tym artykule poznasz wszystkie szczegóły!

Czy możesz skorzystać z promocji?

Możesz założyć konto w majowej promocji, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem RP mieszkającym w Polsce i masz ważny dowód osobisty
 • nie miałeś w tym banku konta w PLN (osobistego ani wspólnego) po 1 stycznia 2021 r.

Jak otworzyć konto z premią?

 • od 1 maja 2024 r. do 31 maja 2024 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o konto z kartą debetową. W trakcie składania wniosku zaznacz wszystkie „ptaszki”. Są to zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej. Podaj również aktualny numer telefonu i e-mail
 • zawrzyj umowę o konto z kartą najpóźniej do 10 czerwca 2024 r. Umowę zawrzesz za pomocą wideoweryfikacji (na selfie) lub przez kuriera wysłanego bezpłatnie przez bank

Za to otrzymasz bonusy?

#1 bonus: 200 zł premii pieniężnej

Pierwsze 200 zł otrzymasz, jeśli w czerwcu i lipcu (w każdym z tych dwóch miesięcy), wykażesz się następującą aktywnością:

 • zapłać kartą lub BLIKiem co najmniej 5 razy w każdym miesiącu na dowolną kwotę. Informacja z regulaminu: nie uwzględniamy wypłat gotówki z bankomatów i wpłat gotówki do wpłatomatów kartą debetową, przelewów na telefon BLIK, wypłat gotówki z bankomatów kodem lub czekiem BLIK
 • zaloguj się co najmniej 5 razy w każdym miesiącu do aplikacji mobilnej Santander Banku
 • otrzymuj wpływ na konto na co najmniej 1000 zł w każdym miesiącu (jeśli masz powyżej 26 lat) lub 300 zł (osoby poniżej 26. roku życia). Wpływ na konto może pochodzić z dowolnego źródła – np. z twojego konta w innym banku.

Premię 200 zł za spełnienie tych warunków otrzymasz na konto do końca sierpnia.

#2 bonus: 200 zł premii pieniężnej

Kolejny bonus, 200 zł premii pieniężnej, otrzymasz za spełnienie poniższych warunków w sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy):

 • zapłać kartą lub BLIKiem co najmniej 5 razy w miesiącu na dowolną kwotę
 • zaloguj się co najmniej 5 razy w miesiącu do aplikacji mobilnej Santander Banku
 • otrzymuj wpływ na konto na co najmniej 1000 zł w miesiącu (jeśli masz powyżej 26 lat) lub 300 zł (osoby poniżej 26. roku życia)

Premię 200 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz do końca października.

#3 bonus: 100 zł na zakupy

W równie prosty sposób otrzymasz kolejny bonus: kartę podarunkową o wartości 100 zł do Biedronki, RTV Euro AGD, Decathlonu lub Zalando, albo 4 bilety do kina Cinema City. Aby to zrobić:

 • otwórz konto w Santander Banku Polska z wymaganymi zgodami (marketingowe + zgoda na elektroniczny kanał kontaktu), a potem w ciągu 30 dni zaloguj się do bankowości elektronicznej i w zakładce „Program poleceń” podaj kod polecający ZA42V7 (lub inny jeśli taki posiadasz)
 • podczas podawania kodu zaakceptuj regulamin programu, wyraź zgodę na ujawnienie polecającemu że dołączyłeś do programu dzięki jego kodowi, zaakceptuj zgody marketingowe, a także podaj swój numer i adres mailowy
 • oprócz tego zapłać kartą na minimum 300 zł. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po tym, jak otworzysz konto. Do płatności kartą debetową bank nie wlicza płatności BLIK oraz płatności zbliżeniowych BLIK

Nagrodę bank udostępni ci w bankowości elektronicznej, w zakładce „Program poleceń”, w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia warunków (wtedy w ciągu 30 dni będziesz mógł wybrać, jaki voucher preferujesz). Czas na wykorzystanie vouchera to natomiast co najmniej 60 dni.

Szczegółowe zasady aktualnej edycji programu poleceń znajdziesz tutaj.Warto wiedzieć: przynajmniej do czasu przekazania nagród twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód. Bonusy są zwolnione z podatku.


Konto Santander – charakterystyka

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w danym miesiącu zapłacisz kartą lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia (dla takich osób prowadzenie konta jest bezwarunkowe)
 • 0 zł za kartę (lub 9 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek zrobienia transakcji kartą/BLIKIEM na co najmniej 300 zł (nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – dla nich karta jest bezwarunkowo darmowa)
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 3 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • zwroty za rachunki (prąd, gaz, telefon, internet i telewizję) opłacane z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie). Aby otrzymywać zwroty, zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków). Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać ci zwrot.

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „400 zł na dobry początek”

Regulamin programu „Polecam mój bank” – edycja 7

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz