Konto dla młodych w ING z premią 200 zł w gotówce (1.10.2022 – 19.01.2023)

W tym wpisie pokażę ci krok po kroku, jak otrzymać 200 zł od ING Banku Śląskiego po założeniu konta Mobi adresowanego do osób poniżej 26. roku życia. Zapraszam!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo jest promocja konta Mobi w ING?

ING Bank Śląski adresuje tę promocję do osób w wieku 18-26 lat, które od 1 lipca 2021 r. do 30 września 2022 r. nie posiadały konta osobistego w ING Banku Śląskim (również jako współposiadacze i pełnomocnicy). Z promocji wykluczone są osoby, które aktualnie korzystają z jakichkolwiek produktów banku – np. pożyczki, karty (również jako współposiadacze i pełnomocnicy).

Jak założyć konto dla młodych w promocji ING?

 • aby wziąć udział w promocji, złóż wniosek o konto Mobi z kartą oraz kontem oszczędnościowym na tej stronie promocyjnej banku. Podczas składania wniosku zaznacz zgody na przekazywanie przez bank informacji marketingowych i profilowanych informacji handlowych. Taki jest warunek wzięcia udziału w promocji

Złożenie wniosku o konto w tej promocji, a także podpisanie umowy, jest możliwe między 1 października 2022 a 19 stycznia 2023 r.

Za co otrzymasz bonusy?

Aby otrzymać pierwszą nagrodę, czyli 120 zł, spełnij ten warunek:

 • do 19 marca 2023 r. zrób co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych w PLN kartą, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM. Płacić możesz zarówno w internecie, jak i punktach stacjonarnych. Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni płatności anulowanych i wypłat z bankomatu

Druga nagroda to 80 zł. Aby ją otrzymać, miej spełnione warunki do otrzymania pierwszej premii, a ponadto:

 • do 19 marca 2023 r. zrób minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych. Wliczają się w to transakcje internetowe, które zrobiłeś do uzyskania pierwszej premii 120 zł. Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni płatności anulowanych
 • załóż Smart Saver (bezpłatny rachunek do autooszczędzania) na swoim koncie i w dniu 19 marca 2023 r. miej odłożone na Smart Saverze co najmniej 30 zł.

Kiedy otrzymasz premię?

Pieniądze trafią na twoje konto oszczędnościowe w ING najpóźniej do 3 kwietnia 2023 r. Aby otrzymać premię, do tego czasu musisz posiadać konto osobiste w tym banku wraz z kartą, a także konto oszczędnościowe. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.


Konto Mobi w ING: charakterystyka

 • darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce BLIKIEM bez limitu
 • darmowe wypłaty kartą w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę kartą z pozostałych bankomatów w kraju w danym miesiącu rozliczeniowym (2,5 zł za każdą kolejną). Ważne: miesiąc rozliczeniowy liczy się od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca
 • brak opłat za kartę, jeśli w okresie rozliczeniowym zapłacisz nią na minimum 300 zł (jeśli nie, wtedy opłata wynosi 7 zł)
 • 0 zł za zwykłe przelewy internetowe w PLN
 • dostępne BLIK, Google Pay, Apple Pay, płatności zbliżeniowe HCE, Garmin Pay, opłacanie przejazdów autostradami, powiadomienia
 • atrakcyjny program „Moje rabaty”, dzięki któremu możesz robić tańsze zakupy u partnerów banku (często są udostępnianie kody rabatowe – np. 50 zł do Media Expert)

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Mobi”

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji oferujących m.in. pieniądze za założenie konta.