Program poleceń ING

Program poleceń ING Banku Śląskiego to dobry sposób na dodatkową gotówkę. Zyskuje zarówno osoba zakładająca konto, jak i polecający. W tym wpisie pokażę, jak zdobyć kod polecenia ING oraz kiedy i za co bank przyzna premię.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Zakładasz konto? Wpisz aktualny kod polecenia ING

Osoba zakładająca konto, która wpisze kod polecający ING i spełni warunki promocji, otrzyma dodatkowe 50 zł w gotówce. Z bonusu mogą skorzystać osoby, które nie mają i minimum rok przed przystąpieniem do promocji nie miały konta osobistego w ING (również jako współposiadacz czy pełnomocnik).

Do promocji możesz przystąpić od 1 czerwca do 7 listopada 2023 r. Aby zgarnąć bonus za kod polecający, spełnij WSZYSTKIE poniższe warunki:

  • podczas wypełniania wniosku o konto Direct (standardowe konto), rachunek Mobi (osoby w wieku 18-26 lat), Komort lub Active zaznacz opcję: Mam kod promocji „Poleć konto znajomemu”
  • następnie wpisz kod polecenia ING a także pod dane osoby polecającej (imię i nazwisko + adres)
  • wyraź zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną (marketing) oraz zgodę na poinformowanie polecającego o otwarciu konta i spełnieniu przez ciebie warunków promocji
  • do 31 stycznia 2024 roku zrób transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. w każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych. Możesz płacić kartą (również dodaną do portfela mobilnego) lub w internecie za pomocą kodu BLIK (ale nie przez „Płać z ING”). Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni transakcji anulowanych i wypłat gotówki z bankomatu

Bank wpłaci bonus na twoje konto od listopada do lutego (zależy to od tego, kiedy założysz konto i spełnisz warunki promocji). Jeśli spełnisz je do 22. dnia danego miesiąca, wtedy wpłatę dostaniesz do 28. dnia miesiąca. Nagroda dla nowego klienta jest zwolniona z podatku dochodowego. Jako nowy klient niestety nie możesz polecać konta w tej edycji promocji.

Masz już konto? Przekaż swój kod i zarabiaj

Jeśli masz konto osobiste w ING od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji, to możesz zarabiać na polecaniu! Jeśli ty (jako obecny klient) i twój znajomy (jako nowy klient), spełnicie wszystkie wymagane warunki i nadal będziesz mieć konto osobiste w ING, wtedy otrzymasz od banku 100 zł za każdego poleconego znajomego. Maksymalnie w tej edycji możesz odebrać 1000 zł za 10 skutecznych poleceń (aczkolwiek kod możesz przekazać dowolnej liczbie potencjalnych klientów).

Aby zacząć zarabiać jako osoba polecająca, wykonaj wszystkie poniższe kroki:

  • od 1 czerwca do 7 listopada 2023 r. zapisz się do promocji. Zrobisz to np. w systemie bankowości elektronicznej lub aplikacji (Oferta ING -> Promocje -> Poleć konto znajomemu). Pamiętaj, aby mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych marketingowych w sposób elektroniczny
  • otrzymasz od ING kod promocyjny, który należy przekazać osobie zakładającej konto. Ważne, abyś poinformował znajomego, jakie musi spełnić warunki do otrzymania bonusu (bo od tego też zależy, czy ty jako osoba zapraszająca otrzymasz premię). Warunki te opisuję powyżej w punkcie nr I
  • oprócz tego, do 15 listopada 2023 roku zrób transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Możesz płacić kartą (również dodaną do portfela mobilnego) lub w internecie za pomocą kodu BLIK (ale nie przez „Płać z ING”). Transakcje muszą być rozliczone. Bank nie uwzględni transakcji anulowanych i wypłat gotówki z bankomatu.

Bank wpłaci premię na twoje konto od listopada do lutego (zależy to od tego, kiedy polecony i polecający spełnią warunki promocji). Jeśli stanie się to do 22. dnia danego miesiąca, wtedy wpłatę zobaczysz na koncie do 28. dnia miesiąca. Kwestię odprowadzenia podatku bank weźmie na siebie (na twoje konto wpłynie 100 zł za każde skuteczne polecenie).

Program poleceń ING – regulamin

Regulamin promocji ING „Poleć konto znajomemu”


Przeczytaj też:

Konto Direct w ING – czy warto założyć?