fbpx

Atrakcyjne bonusy o łącznej wartości 370 zł czekają na Ciebie po założeniu konta w BNP Paribas. Za spełnienie prostych warunków otrzymasz 200 zł w gotówce, bon 150 zł do Biedronki, a także 20 zł do wydania w Żabce. W tym wpisie pokazuję, jak założyć konto w tej promocji, za co otrzymasz gwarantowaną premię oraz jakie są warunki prowadzenia rachunku.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe kont >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Wrześniowa premia” jest dla Ciebie, jeśli masz 18 lat i jesteś obywatelem Polski. Ponadto w chwili składania wniosku nie możesz być posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas, ani mieć zawartej umowy ramowej zawartej z tym bankiem (dotyczącej rachunków bankowych, karty debetowej i elektronicznych kanałów dostępu). Z promocji mogą skorzystać byli posiadacze / współposiadacze konta jeśli zamknęli je co najmniej 12 miesięcy przez złożeniem wniosku w tej promocji.

Jak otworzyć konto z premią

 • wejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij formularz rejestracyjny zaznaczając wszystkie zgody. Na rejestrację w promocji masz czas od 7 do 30 września 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji w promocji (jeśli tak się stanie, na tej stronie nie będzie formularza rejestracyjnego)
 • gdy już się zarejestrujesz, w kolejnym kroku (na tej samej stronie), kliknij w „Otwórz konto” i złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą. Dane we wniosku muszą zgadzać się z podanymi przez Ciebie w poprzednim kroku. Jeśli zamiast wniosku o konto widzisz pustą stronę, wyłącz wtyczkę do blokowania reklam albo skorzystaj z innej przeglądarki
 • do 14 października zawrzyj umowę z bankiem. Po otrzymaniu przesyłki z kartą pamiętaj, aby w ciągu 7 dni nadać jej PIN (ale nie później niż do 14 października). Najlepiej zrobić to od razu – instrukcję aktywacji znajdziesz w przesyłce. Kartę przywiezie Ci kurier (miej przy sobie dowód). Alternatywą dla kuriera jest założenie konta przez wideoweryfikację – wtedy karta przyjdzie pocztą

Za co otrzymasz bonusy

Tak jak już wspomniałem, łączna suma bonusów to 370 zł. Do wzięcia są: 200 zł w gotówce, 150 zł do wydania w Biedronce oraz 20 zł do Żabki. Poniżej znajdziesz warunki ich przyznania.

Pierwszą nagrodę – e-kod 20 zł do Żabki – otrzymasz, jeśli założysz konto w opisany wyżej sposób.

Drugą nagrodę – 50 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli w październiku zrobisz co najmniej 1 zwykły przelew za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Przelew może być na dowolną kwotę i do dowolnej osoby (nawet do siebie na konto w innym banku). Wyłączone są tu przelewy natychmiastowe i te zrobione przy pomocą Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

Trzecią nagrodę – e-kod o wartości 150 zł do wydania w każdej Biedronce – otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie poniższe warunki:

 • w listopadzie zrób transakcje bezgotówkowe swoją kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł. Najprościej będzie, jeśli zapłacisz w zwykłym sklepie czy punkcie usługowym (może to być kilka transakcji). Wyłączone są tu tylko płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, internetowe przekazy pieniężne, a także przy użyciu BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Zliczą się natomiast transakcje z wykorzystaniem cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay
 • oprócz tego, w listopadzie otrzymaj wpływ(y) na konto w BNP Paribas na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Pieniądze możesz przelać nawet ze swojego konta w innym banku lub poprosić o przelew kogoś innego. Wykluczone są tu wpłaty gotówkowe – np. w kasie

Czwartą nagrodę – 150 zł w gotówce – otrzymasz, jeśli w spełnisz wszystkie poniższe warunki:

 • w grudniu zrób transakcje bezgotówkowe swoją kartą na łączną kwotę co najmniej 400 zł
 • ponadto w grudniu otrzymaj wpływ(y) na konto w BNP Paribas na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Kiedy otrzymasz bonusy i jak je odebrać

O przyznaniu pierwszej nagrody (20 zł do Żabki) lub pierwszej i drugiej nagrody (20 zł do Żabki i 50 zł w gotówce) organizator promocji poinformuje Cię mailowo z adresu [email protected] Stanie się to do 19 listopada. W mailu znajdziesz unikalny kod, który posłuży do zalogowania się na stronie organizatora promocji. Będziesz musiał/a podać na niej numer Twojego konta w BNP Paribas, na które trafi nagroda pieniężna. Masz na to czas do 25 listopada. Nie zapomnij tego zrobić, bo taki jest warunek wypłaty nagrody! Jeśli wykonasz ten krok, pieniądze otrzymasz na konto do końca listopada. Do końca listopada otrzymasz też smsem e-kod o wartości 20 zł do Żabki, który wykorzystasz jednorazowo podczas zakupów. Będzie on ważny do 31 grudnia 2022 r.

Trzecią nagrodę (e-kod o wartości 150 zł do Biedronki) otrzymasz smsem do końca grudnia. Będzie on ważny do 30 listopada 2023 r., a wykorzystasz go wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Aby go zrealizować, podaj go kasjerowi lub w kasie samoobsługowej. Czwarta nagroda – 150 zł w gotówce – wpłynie zaś na Twoje konto do końca stycznia.

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. Pamiętaj, że aby otrzymać każdą kolejną nagrodę, musisz się kwalifikować do otrzymania poprzedniej. Przykład: jeśli nie spełnisz warunków do otrzymania drugiej nagrody, wtedy kolejnych już nie otrzymasz. Przynajmniej do czasu otrzymania bonusów należy posiadać konto w BNP Paribas z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze parametry

 • darmowe otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł za Kartę Otwartą na Dzisiaj jeśli w poprzednim miesiącu wykonałeś ją co najmniej trzy płatności bezgotówkowe na dowolną sumę (w przeciwnym razie zapłacisz 5 zł). Jeżeli masz natomiast mniej niż 26 lat, wtedy nie musisz spełniać nawet tego warunku i dodatkowo masz wszystkie bankomaty za darmo
 • 0 zł za wypłatę gotówki Kartą Otwartą na Dzisiaj z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów BNP Paribas oraz z maszyn sieci Planet Cash w Polsce (5 zł z pozostałych bankomatów)
 • dostępne: BLIK, Google Pay, Apple Pay

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Wrześniowa premia”

Konto w BNP Paribas: tabela opłat i prowizji