Bank Millennium wystartował z promocją swojej karty kredytowej. Za jej założenie i spełnienie niewygórowanych warunków do wzięcia są trzy bony do Allegro o łącznej wartości 300 zł. Do tego czekają na Ciebie zwroty 5% za zakupy robione kartą. Rocznie można zyskać do 760 zł. Zapraszam po szczegóły!

Najważniejsze:

  • aby założyć kartę kredytową w promocji „Korzystasz – zyskujesz”, musisz mieć już konto osobiste w Banku Millennium. Jeśli jednak go nie masz, mam dobrą wiadomość – aktualnie trwa promocja, w której można zgarnąć 200 zł w gotówce z nowym kontem. Tutaj znajdziesz link do strony, dzięki której założysz konto w promocji. Możesz więc połączyć te promocje: zgarnąć bonusy zarówno za konto (200 zł), jak i kartę kredytową (300 zł do Allegro)!
  • ponadto w promocji karty kredytowej może wziąć osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (ani nie była w trakcie rezygnacji takiej karty)

Jak założyć kartę kredytową w promocji:

  • do 16 czerwca w Millenecie lub aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę: Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa lub Millennium Visa Gold (sprawdź uważnie, aby zawnioskować o którąś z tych kart)
  • zawnioskuj o limit minimum 3000 zł (dla kart Visa Impresja i Visa Alfa) lub 6000 zł dla karty Visa Gold

Wniosek o kartę w promocji złożysz do 16 czerwca lub do wyczerpania puli 7000.

Jak dostać bony na 300 zł do Allegro:

Gdy już otrzymasz kartę, Twoim zadaniem będzie wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 200 zł w każdych z trzech kolejnych miesięcy (np. płacąc w sklepach stacjonarnych czy internetowych).

Przykład: jeśli złożyłeś wniosek w maju, wtedy transakcje bezgotówkowe na co najmniej 200 zł musisz zrobić w czerwcu, lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy). Jeśli zawnioskowałeś o kartę w czerwcu, wtedy transakcje zrób lipcu, sierpniu i wrześniu.

Za każdy miesiąc dostaniesz smsem kod 100 zł do Allegro. Otrzymasz go do końca następnego miesiąca. Razem możesz więc łatwo otrzymać bony na 300 zł. Będą one ważne do 1 lipca 2021 r. Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium

Jeśli złożysz wniosek o kartę Visa w tej promocji, przez 12 miesięcy otrzymasz preferencyjne warunki prowadzenia. Wystarczy, że w miesiącu zapłacisz nią tylko raz (na dowolną kwotę), a za jej obsługę bank nie pobierze żadnej opłaty. Po okresie promocyjnym trzeba będzie zrobić 5 transakcji w miesiącu, aby nie zapłacić za kartę.

Wg aktualnego cennika, opłata za obsługę karty w przypadku niespełnienia warunków płatności, wynosi 7,99 zł (karta Visa Impresja i Alfa) lub 12,99 zł (Visa Gold).

Sprawdź cennik wszystkich opłat

Zalety kart Impresja i Alfa w Banku Millennium

Oprócz bonów do Allegro, zaletą kart kredytowych w Banku Millennium jest moneyback wynoszący 5% – czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów banku. Rocznie można aż zyskać 760 zł! Dotyczy to kart Impresja i Alfa – dlatego też moim zdaniem to je warto wybrać z oferty Banku Millennium. Zwroty będziesz otrzymywać automatycznie na kartę na początku kolejnego miesiąca.

Lista sklepów, w których otrzymasz zwrot za zakupy, w zależności od rodzaju karty:

Karta Visa Alfa: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City, Travelplanet.pl

Zwrot 5% w Inter Cars – dotyczy zakupów online; Empik – dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych, Cinema City – nie dotyczy zakupów online

Karta Visa Impresja: Apart, Empik, Carrefour, Travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque

Zwrot 5%: Dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych Empik. Nie dotyczy zakupów na www.smyk.com i dla Max Mara Weekend


Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy?

Zakładając kartę kredytową, warto znać jej zasady. Przykład: banki liczą spore prowizje za wypłatę pieniędzy kartą kredytową z bankomatów. Podobnie jak za tzw. transakcje szczególne (czyli płatności np. w kasynach) czy przelewy z karty. Ale z drugiej strony możesz za darmo obracać pieniędzmi banku wykorzystując okres bezodsetkowy.

Więcej o tym piszę tu:

Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy


Przydatne dokumenty:

Cennik opłat

Promocja „Korzystasz – zyskujesz” (bony do Allegro)

Regulamin moneyback – karta Visa Impresja (zwroty za zakupy)

Regulamin moneyback – karta Visa Alfa (zwroty za zakupy)

2 komentarze

    • Cześć. W każdej chwili możesz zamknąć kartę z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Z tym że, aby otrzymać bonus, karta nie może być na wypowiedzeniu lub zamknięta

Wpisz komentarz