fbpx

Wystartowała listopadowa promocja karty kredytowej Bank Millennium. Po jej założeniu i spełnieniu warunków, które opisuję w tym tekście, otrzymasz bon o wartości 200 zł do wydania na Allegro. Oprócz tego, z kartą MasterCard Impresja czekają na Ciebie zwroty 5% za zakupy. Rocznie można zyskać do 760 zł. A jeśli nie masz jeszcze konta w tym banku, to możesz je założyć i zgarnąć dodatkowe 150 zł w gotówce i 100 zł do wydania w Zalando.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >>>

Co trzeba wiedzieć:

  • aby założyć kartę kredytową w promocji „Listopad z kartą kredytową MasterCard Millennium”, musisz mieć już konto osobiste w Banku Millennium
  • ponadto w promocji karty kredytowej może wziąć osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (ani nie była w trakcie rezygnacji z takiej karty)

Jak założyć kartę kredytową w promocji:

  • jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium, od 1 listopada do 30 listopada 2020 r. w bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę: Millennium MasterCard Impresja, Millennium MasterCard lub Millennium MasterCard Gold. Sprawdź uważnie, aby zawnioskować o którąś z wymienionych wyżej kart MasterCard
  • zawnioskuj o limit minimum 3000 zł (dla kart Millennium MasterCard Impresja i Millennium MasterCard) lub 5000 zł dla karty Millennium MasterCard Gold

Wniosek o kartę w promocji złożysz do 30 listopada lub do wyczerpania puli 10 000 kart. W tym drugim przypadku bank poinformuje o wyczerpaniu puli na swojej stronie głównej oraz podstronach poszczególnych kart.

Jak otrzymać bon na 200 zł do Allegro:

Gdy już otrzymasz kartę, Twoim zadaniem będzie wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 350 zł w każdym z czterech kolejnych miesięcy, czyli w grudniu, styczniu, lutym i marcu. Możesz płacić kartą zarówno w sklepach stacjonarnych, jak internetowych. Nie będą liczyły się transakcje, w których dokonano zwrotu, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Kiedy otrzymasz bon do Allegro:

Gdy spełnisz te warunki, kod do Allegro otrzymasz sms-em najpóźniej do końca kwietnia 2021 r. Będzie on ważny do 31 grudnia 2021 r. Pamiętaj, że możesz nim zapłacić tylko za jedne zakupy. Dobrze więc, aby miały one wartość co najmniej 200 zł (jeśli więcej, to dopłacisz różnicę).

Opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium:

Jeśli złożysz wniosek o kartę w tej promocji, przez 12 miesięcy otrzymasz preferencyjne warunki prowadzenia. Wystarczy, że w miesiącu zapłacisz kartą co najmniej raz (na dowolną kwotę), a za jej obsługę bank nie pobierze opłaty. Po okresie promocyjnym trzeba będzie zrobić 5 transakcji w miesiącu, aby nie zapłacić za kartę.

Wg aktualnego cennika, opłata za obsługę karty w przypadku niespełnienia warunków płatności, wynosi 7,99 zł (karta Millennium MasterCard Impresja), 4,99 (karta Millennium MasterCard) lub 12,99 zł (Millnnium MasterCard Gold).

Sprawdź cennik wszystkich opłat

Zalety karty Millennium MasterCard Impresja

W mojej ocenie najkorzystniej jest wybrać kartę kredytową Millennium MasterCard Impresja. Oprócz bonu do Allegro, jej zaletą jest moneyback wynoszący 5% – czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów banku. Rocznie można aż zyskać 760 zł! Zwroty będziesz otrzymywać automatycznie na kartę na początku kolejnego miesiąca.

Lista sklepów, w których otrzymasz zwrot za zakupy:

Karta Millennium MasterCardImpresja: Apart, Empik, Carrefour, Travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque

Zwrot 5%: Dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych Empik. Nie dotyczy zakupów na www.smyk.com i dla Max Mara Weekend


Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy?

Zakładając kartę kredytową, warto znać jej zasady. Przykład: banki liczą spore prowizje za wypłatę pieniędzy kartą kredytową z bankomatów. Podobnie jak za tzw. transakcje szczególne (czyli płatności np. w kasynach) czy przelewy z karty. Ale z drugiej strony możesz za darmo obracać pieniędzmi banku wykorzystując okres bezodsetkowy.

Więcej o tym piszę tu:

Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy


Przydatne dokumenty:

Cennik opłat

Promocja „Listopad z kartą kredytową MasterCard Millennium” – regulamin

Regulamin moneyback – karta Millennium MasterCard Impresja (zwroty za zakupy)


Konto w Banku Millennium – charakterystyka

Tak jak już wspomniałem, aby ubiegać się o kartę, należy mieć konto w Banku Millennium.

Oto jego najważniejsze cechy:

  • 0 zł za prowadzenie, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Warunek darmowego Konta 360°: wpływ minimum 1000 zł w poprzednim miesiącu (może być z Twojego rachunku w innym banku) i co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKIEM. W przypadku Konta 360° Student wystarczy jedna płatność kartą lub Blikiem (i nie musisz być studentem – wystarczy że masz mniej niż 26 lat)

  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem. Ponadto umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • 1 proc. w skali roku na nowe środki na koncie oszczędnościowym do kwoty 25 tys. zł. Bank gwarantuje takie oprocentowanie przez 60 dni od momentu wpłacenia. Istotne: w miesiącu możliwa jest jedna bezpłatna wypłata z konta oszczędnościowego. Koszt kolejnej to 7,5 zł
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu (możesz wybrać, co chcesz dostać – np. 80 zł do Empiku lub Zalando, bilety do kina, czy zwroty za zakupy)