Karta kredytowa Citi i atrakcyjny bonus: Motorola Moto E22 4/64 GB (10.02 – 31.05.2023)

Smartfon Motorola Moto E22 4/64 GB otrzymają osoby, które założą kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku i spełnią warunki promocji. W tym wpisie pokażę, jak otrzymać ten gwarantowany bonus, a także opiszę cechy karty.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity – edycja II” przeznaczona jest dla pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Dobra wiadomość: w promocji mogą wziąć udział byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 stycznia 2021 r.

Jak otrzymać smarfona? Krok po kroku

Aby otrzymać smartfon Motorola Moto E22 4/64 GB, należy spełnić WSZYSTKIE opisane niżej warunki:

  • do 31 maja 2023 r. na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Promocja może zakończyć się wcześniej, gdy zostanie przekroczona pula 150 zawartych umów (w takim przypadku bank poinformuje o tym na tej stronie)

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

  • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną lub serwis bankowości internetowej
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu bankowości internetowej. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
  • płać kartą po 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy. Przykład. Jeśli zawrzesz umowę o kartę w maju, wtedy płatności po 500 zł miesięcznie rób w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Wymagane w promocji płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie). Po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek

Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania nagrody – stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Na wysłanie telefonu bank daje sobie 60 dni od wysłania wiadomości (ale może stać się to szybciej).

Telefon, który otrzymasz, objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną na podstawie numeru IMEI. Okres gwarancyjny rozpocznie się od daty aktywowania urządzenia.


Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

  • uczestnicy promocji w pierwszym roku będą otrzymywać zwrot opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem zrobienia w miesiącu transakcji kartą min. 300 zł. W kolejnych latach do zniesienia opłaty za kartę minimalna wartość transakcji wynosi 1000 zł. Jeśli nie zrobisz płatności na wymaganą kwotę, opłata za obsługę karty wyniesie 12 zł miesięcznie
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.