Darmowe CitiKonto z premią 270 zł (1.07. – 31.07.2022 r.)

Brak opłat konto i kartę, premia 270 zł dla nowych posiadaczy rachunku i dostęp do zniżek u kilkuset partnerów. Takie warunki oferuje bank Citi Handlowy dla osób zakładających CitiKonto. Otworzysz je zdalnie. Warto dodać, że otwierając kartę kredytową w tym banku możesz zgarnąć kolejne profity. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo jest ta promocja?

Z promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja V” mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym. Bank nie wyklucza z promocji posiadaczy innych produktów (np. karty kredytowej czy pożyczki).

Jak założyć konto w promocji?

  • od 1 lipca do 31 lipca 2022 r. złóż wniosek na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji + zgody marketingowe i zawrzyj umowę o konto. Zrobisz to zdalnie za pomocą wideoweryfikacji (tzw. na selfie)

Za co otrzymasz 270 zł w gotówce?

Nagrodę 270 zł otrzymasz na swoje konto w kilku częściach.

Pierwszą nagrodę – 20 zł – otrzymasz już za sam fakt założenia konta w podany powyżej sposób. Stanie się to do końca sierpnia.

Drugą nagrodę – 100 zł – otrzymasz do końca września po spełnieniu tego warunku:

  • do końca sierpnia zrób co najmniej 3 transakcje BLIK na łączną kwotę minimum 300 zł. Mowa tu zarówno o płatnościach poprzez wpisanie kodu, jak przelew na telefon poprzez BLIK (np. do kogoś znajomego lub rodziny robiąc trzy przelewy BLIKIEM po 100 zł)

Trzecią nagrodę – 100 zł – otrzymasz do końca października po spełnieniu następującego warunku:

  • do końca września wykonaj w Citi Kantorze (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilne) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie
  • lub do końca września otrzymaj na swoje konto w Citi Handlowym przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Jeśli masz wątpliwości, co bank rozumie poprzez wynagrodzenie, zajrzyj do punktu nr 14 tego regulaminu

Czwartą nagrodę – 50 zł – otrzymasz do końca października, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania drugiej i trzeciej nagrody.

Razem lepiej, czyli dodatkowe profity z kartą kredytową

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto w tej promocji, a poźniej wyrobią kartę kredytową, bank przygotował kolejne bonusy. Otóż przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe od wydania karty kredytowej możesz liczyć na 1% zwrotu za płatności kartami (kredytową, jak i debetową). W miesiącu maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu. Transakcje nie mogą zwrócone.

Warto dodać, że z kartą kredytową możesz otrzymać również aż 600 zł w gotówce. Szczegóły w opisie promocji karty Citi Simplicity >

CitiKonto – charakterystyka

Niewątpliwą zaletą CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Nawet 270 zł z CitiKontem – edycja V”

Tabela opłat i prowizji