Premia pieniężna 400 zł z kontem osobistym Citibanku (4.10 – 30.11.2023)

Premia pieniężna 400 zł czeka na osoby, które założą konto osobiste w Citibanku i wykażą się prostą aktywnością. Zapraszam po szczegółowy opis tej promocji.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnych promocji tego banku, przejdź tutaj: promocje Citibank >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „CitiKonto – zyskaj do 400 zł z CitiKontem” skierowana jest do pełnoletnich osób, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć CitiKonto z premią?

  • od 4 października 2023 r. do 30 listopada 2023 r. złóż wniosek o konto z kartą na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji + zgody marketingowe (telefoniczne i tekstowe). Rachunek założysz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji. Promocja może zakończyć się przed czasem po wyczerpaniu puli 4000 klientów.

Premia 400 zł krok po kroku

Premię 400 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków aktywności, które wymieniam poniżej. Nagrody będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię pieniężną – 25 zł – otrzymasz już za samo założenie konta w podany powyżej sposób (czyli ze strony promocyjnej i z zaznaczonymi zgodami na marketing elektroniczny i telefoniczny). Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w październiku, wtedy pieniądze dostaniesz do końca listopada. Konto otwarte w listopadzie = wypłata premii w grudniu.


Kolejną premię pieniężną – 175 zł – otrzymasz, jeśli przez dwa miesiące (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniać następujący warunek:

  • w każdym miesiącu otrzymuj na konto wpłaty o łącznej wartości minimum 2 000 złotych. Pieniądze możesz przelewać np. ze swojego konta w innym banku lub też otrzymywać wpłaty od kogoś innego 

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w październiku, to zacznij spełniać powyższy warunek w listopadzie i grudniu. Premię otrzymasz zaś do końca stycznia. Konto otwarte w listopadzie – spełniamy powyższy warunek w grudniu i styczniu, a w lutym otrzymujemy bonus


Kolejne bonusy pieniężne o łącznej wartości 200 zł dostaniesz, jeśli przez 4 miesiące (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniać następujący warunek:

  • w każdym z 4 miesięcy rób co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 200 zł w miesiącu (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz 50 zł. Łącznie możesz więc otrzymać 4 x 50 zł.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w październiku, to spełniaj powyższy warunek od listopada do lutego. Jeśli zaś konto zostało założone w listopadzie, wtedy spełniaj go od grudnia do marca. Premia za dany miesiąc będzie wpływać na konto do końca kolejnego miesiąca.


Wartość każdej z powyższych nagród jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.


CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz