Aż 700 zł. Wysoki bonus z kontem osobistym Citibanku

W tym artykule pokazuję, jak otrzymać premię pieniężną 700 zł za założenie konta w Citibanku na tej stronie promocyjnej i wykazanie się aktywnością. Zapraszam po szczegóły!

Czy możesz założyć konto w tej promocji?

Promocja „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 zł” adresowana jest do osób, które po 31 grudnia 2021 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku (ani nie były pełnomocnikiem do takiego konta)

Możesz więc wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć CitiKonto w promocji z bonusem 700 zł?

  • od 9 maja do 18 czerwca 2024 r. złóż wniosek o konto osobiste z kartą debetową na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji (możesz też zaakceptować zgodę na marketing telefoniczny i elektroniczny, dzięki czemu dostaniesz bonus o którym piszę w dalszej części tekstu)

Rachunek założysz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji. Promocja może zakończyć się przed czasem po wyczerpaniu puli 3500 nagród (w takiej sytuacji bank poinformuje o tym na stronie promocyjnej).


Premia 700 zł krok po kroku

Premię 700 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków aktywności, które opisuję poniżej. Nagrody będziesz otrzymywać w częściach.


Premię pieniężną 20 zł otrzymasz, jeśli podczas składania wniosku o konto wyrazisz zgodę na marketing elektroniczny i telefoniczny. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w maju, wtedy pieniądze dostaniesz do końca czerwca. Konto otwarte w czerwcu = wypłata premii w lipcu.


Premię pieniężną 130 zł otrzymasz, jeśli przez dwa miesiące (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniać następujący warunek:

  • w każdym miesiącu otrzymuj na konto wpłaty o łącznej wartości minimum 2 000 złotych. Pieniądze możesz przelewać np. ze swojego konta w innym banku lub też otrzymywać wpłaty od kogoś innego (np. od pracodawcy). Jedyne zastrzeżenie: wpłaty nie mogą pochodzić z rachunków Citibanku prowadzonych dla klientów indywidualnych

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w maju, to spełnij powyższy warunek w czerwcu i lipcu. Premię otrzymasz zaś do końca sierpnia. Konto otwarte w czerwcu – spełniaj powyższy warunek w lipcu i sierpniu, a we wrześniu otrzymasz bonus


Kolejne bonusy pieniężne o łącznej wartości 250 zł dostaniesz, jeśli przez 5 miesięcy (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniać następujący warunek:

  • w każdym z 5 miesięcy rób po co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł w miesiącu (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz 50 zł. Łącznie możesz więc otrzymać 5 x 50 zł.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w maju, to spełniaj powyższy warunek od czerwca do października. Jeśli zaś konto zostało założone w czerwcu, wtedy spełniaj go od lipca do listopada. Premia za dany miesiąc będzie wpływać na konto do końca kolejnego miesiąca.


Premię pieniężną 300 zł otrzymasz natomiast, jeśli przez 5 miesięcy (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu rachunku) na konto będzie wpływać wynagrodzenie w wysokości min. 2 000 zł miesięcznie.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w maju, to spełnij powyższy warunek w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Premię otrzymasz zaś do końca listopada. Konto otwarte w czerwcu – spełniamy powyższy warunek w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie, a w grudniu otrzymujemy bonus.

Definicja wynagrodzenia z regulaminu: oznacza sumę wpływów na Konto realizowanych na rzecz jego posiadacza, co oznacza wpływy z tytułu: (I) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (II) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (III) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (IV) świadczenia z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub (V) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych.


Wartość każdej z powyższych nagród jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta osobistego
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Jeśli zaś chodzi o konto oszczędnościowe, to jego prowadzenie jest również darmowe. Pamiętaj jednak, że w miesiącu jest tylko jedna darmowa wypłata środków z tego rachunku (każde kolejne są płatne).

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 zł”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz