600 zł do Allegro i 300 zł w punktach. Promocja karty kredytowej Citibanku (29.12 – 15.02.2024)

600 zł do wydania na Allegro i 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach. To proty, jakie czekają na ciebie po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku. W tym artykule podpowiadam, jak otworzyć kartę w tej promocji i co zrobić, aby zgarnąć gwarantowane bonusy o łącznej wartości 900 zł.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Uczestnicy promocji

Promocja Nowy Rok z kartą kredytową Citibank adresowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie mają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Dobra wiadomość: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 marca 2023 r. Karencja jest więc bardzo krótka.

Jak założyć kartę w promocji?

W tej promocji możesz otrzymać: 600 zł do Allegro (sześć voucherów po 100 zł) oraz 300 zł w punktach programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody (np. kolejne vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online).

Aby otrzymać premię w pełnej wysokości, spełnij wszystkie poniższe warunki:

  • od 29 grudnia 2023 r. do 15 lutego 2024 r. na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokument dochodowy, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 6 miesięcy z wpływami z tytułu wynagrodzenia (3 m-ce w przypadku umowy cywilno-prawnej). Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i zjedź na sam dół i na stronie „Załącznik nr 1” sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

  • zawrzyj umowę o kartę (pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe) i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną (istotne, aby kartę aktywować w aplikacji, a nie w serwisie internetowym)
  • zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do 10 marca 2024 r.

Za co otrzymasz bonusy?

Masz już kartę? To teraz czas na spełnianie warunków aktywności, dzięki czemu otrzymasz wszystkie bonusy. Aby tak się stało, spełnij wszystkie poniższe warunki.

Aby otrzymać bonusowe punkty w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile o wartości 300 zł, zarejestruj się w programie, a także spełnij poniższy warunek:

  • do 10 marca 2024 r. zrób co najmniej pięć transakcji kartą o łącznej wartości powyżej 100 zł. Wymagane płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)

Za spełnienie powyższego otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Będą one warte 300 zł, a wykorzystasz je w ciągu 9 miesięcy na stronie programu i wymienisz na nagrody spośród setek propozycji. Informację o przyznaniu tego bonusu otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody (stanie się to do 31 marca). Następnie – w ciągu 30 dni – trafią do ciebie punkty.

Spełnienie powyższego warunku da ci możliwość otrzymania kolejnych bonusów. Mowa o 6 voucherach do Allegro o łącznej wartości 600 zł. Aby je otrzymać, wykaż się następującą aktywnością:

  • od kwietnia do września 2024 r. w każdym miesiącu rób po co najmniej pięć transakcji kartą – tak, aby ich łączna suma wynosiła powyżej 100 zł w miesiącu

Za każdy z tych miesięcy otrzymasz bon na 100 zł. O tym, że otrzymałeś bonus za poprzedni miesiąc, będziesz informowany w serwisie Citibank Online. Termin ważności każdego vouchera to 30 kwietnia 2025.


Karta Citi Simplicity – charakterystyka

  • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

Podpowiedź: po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Więcej o okresie bezodsetkowym i zasadach działania kart kredytowych dowiesz się z tego artykułu >

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Nowy Rok z kartą kredytową Citibank”

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.