600 zł do Allegro i 300 zł w punktach. Promocja karty kredytowej Citibanku

600 zł do wydania na Allegro i 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach. To proty, jakie czekają na ciebie po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku. W tym artykule podpowiada, jak otworzyć kartę w tej promocji i co zrobić, aby zgarnąć gwarantowane bonusy o łącznej wartości 900 zł (a nawet i więcej).

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Uczestnicy promocji

Promocja Więcej z kartą kredytową Citibank skierowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie mają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Dobra wiadomość: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 stycznia 2023 r. Karencja jest więc bardzo krótka.

Jak założyć kartę w promocji?

W tej promocji możesz otrzymać: 600 zł do Allegro (sześć voucherów po 100 zł) oraz 300 zł w punktach programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody (np. kolejne vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online).

Aby otrzymać premię w pełnej wysokości, spełnij wszystkie poniższe warunki:

  • od 21 marca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. na stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i zjedź na sam dół i na stronie „Załącznik nr 1” sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

  • zawrzyj umowę o kartę (pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe) i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną lub serwis bankowości internetowej
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu bankowości internetowej. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę (taką datę znajdziesz na umowie, którą otrzymasz)
  • zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Za co otrzymasz bonusy?

Masz już kartę? To teraz czas na spełnianie warunków aktywności, dzięki czemu otrzymasz wszystkie bonusy. Aby tak się stało, spełnij ten warunki:

  • płać kartą po 300 zł miesięcznie przez 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy. Wymagane w promocji płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)

Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w kwietniu, wtedy płatności po 300 zł miesięcznie rób w maju, czerwcu i lipcu (otrzymasz za to bonusowe punkty o wartości 300 zł), a potem w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu i styczniu (za każdy z tych miesięcy otrzymasz po 100 zł do Allegro – łącznie 600 zł). W przypadku zawarcia umowy w kolejnych miesiącach, płatności należy wykonywać od czerwca (umowa w maju), od lipca (umowa w czerwcu), od sierpnia (umowa w lipcu), itp.

Odbiór nagród

Za spełnienie warunków aktywności w trzech pierwszych miesiącach otrzymasz 2400 punktów w programie Bezcenne Chwile. Będą one warte 300 zł, a wykorzystasz je w ciągu 9 miesięcy na stronie programu i wymienisz na nagrody spośród setek propozycji. Informację o przyznaniu tego bonusu otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody (stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków). Następnie – w ciągu 30 dni – trafią do ciebie punkty.

Z kolei vouchery do Allegro będziesz otrzymywać za spełnianie warunków aktywności od czwartego do dziewiątego miesiąca. Za każdy z tych miesięcy otrzymasz bon na 100 zł. O tym, że otrzymałeś bonus za poprzedni miesiąc, będziesz informowany w serwisie Citibank Online. Termin ważności każdego vouchera wynosi 6 miesięcy.


Karta Citi Simplicity – charakterystyka

  • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

Podpowiedź: po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Więcej o okresie bezodsetkowym i zasadach działania kart kredytowych dowiesz się z tego artykułu >

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Więcej z kartą kredytową Citibank”

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.