500 zł premii pieniężnej z kontem osobistym w Banku Millennium (1.12 – 31.01.2024)

500 zł oferuje Bank Millennium osobom, które założą konto osobiste i spełnią warunki aktywności. Zapraszam po szczegóły – sprawdź, za co otrzymasz bonus!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnej promocji tego banku, kliknij tu: promocja Bank Millennium

Dla kogo ta promocja?

Możesz skorzystać z oferty „500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°”, jeśli:

 • masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP
 • aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium i nie posiadałeś go od 1 stycznia 2020 r. do teraz

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku, złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową i od 1 grudnia do 31 stycznia 2024 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to również zdalnie)

Podczas składania wniosku podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię pieniężną – 100 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto z kartą debetową w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykażesz się następującą aktywnością:

 • w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zasil je kwotą min. 1000 zł (może to być np. przelew z twojego konta w innym banku lub od kogoś innego)
 • do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapłać minimum 5 razy kartą debetową lub BLIKIEM na łączną sumę min. 360 zł (chodzi o to, aby tych 5 transakcji dało sumę co najmniej 360 zł). Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), a także transakcji zwróconych. Najprościej więc zapłacić w zwykłym sklepie
 • oprócz tego, do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Drugą premię pieniężną – 400 lub 200 zł – otrzymasz, jeśli w trzech kolejnych miesiącach (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) będziesz spełniać następujące warunki:

 • płać co najmniej 5 razy kartą debetową lub BLIKiem na łączną sumę 360 zł (w każdym z trzech miesięcy)
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku (w każdym z trzech miesięcy)
 • zasilaj konto kwotą co najmniej 1000 zł (w każdym z trzech miesięcy). Jeśli będą to wpływy z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium, wtedy będzie należała ci się premia 400 zł. W innym przypadku – 200 zł
 • jeśli podpisałeś umowę o konto na selfie lub przez zalogowanie się do innego banku, podejdź do dowolnej placówki Banku Millennium, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Masz na to czas do końca kwietnia (jeśli założyłeś konto w grudniu) lub do końca maja (jeśli otworzysz konto w styczniu).

Wypłata premii i przykłady

Przykład 1: konto założone w grudniu. W ciągu 14 dni zasil je kwotą min. 1000 zł. Do końca stycznia zrób natomiast co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) na łączną sumę co najmniej 360 zł i zaloguj się do aplikacji. Do końca lutego otrzymasz za to pierwszy bonus pieniężny: 100 zł. Drugą premię (400 lub 200 zł) dostaniesz, o ile w lutym, marcu i kwietniu (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca maja. Otrzymasz 400 zł, o ile wpływy będą pochodziły z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (lub 200 zł w pozostałych przypadkach). Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca kwietnia przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Przykład 2: konto założone w styczniu. W ciągu 14 dni zasil je kwotą min. 1000 zł. Do końca lutego zrób natomiast co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) na łączną sumę co najmniej 360 zł i zaloguj się do aplikacji. Do końca marca otrzymasz za to pierwszy bonus pieniężny: 100 zł. Drugą premię (400 lub 200 zł) dostaniesz, o ile w marcu, kwietniu i maju (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus trafi na twoje konto do końca czerwca. Otrzymasz 400 zł, o ile wpływy będą pochodziły z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (lub 200 zł w pozostałych przypadkach). Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca maja przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Harmonogram spełniania warunków i wypłaty bonusów w zależności od miesiąca założenia konta


Dodatkowy bonus: 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Banku Millennium

Gdy będziesz posiadaczem konta osobistego w Banku Millennium, będziesz mógł zawnioskować o kartę kredytową MasterCard Impresja z bonusem. Po spełnieniu warunków promocji, otrzymasz dzięki temu 300 zł do wydania z Biedronce.

Szczegółowy opis promocji: 300 zł do Biedronki. Bonus z kartą kredytową MasterCard Impresja w Banku Millennium


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°” – regulamin


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz