350 zł premii pieniężnej z kontem Citibanku (10.03 – 19.04.2023)

350 zł w formie premii pieniężnej. To bonus, jaki oferuje w najnowszej promocji swoim nowym klientom Citibank. Wystarczy założyć CitiKonto i wykazać się prostą aktywnością. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo ta promocja?

Promocja „CitiKonto – 350 zł z nowym kontem” skierowana jest do pełnoletnich osób, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć konto z premią?

  • od 10 marca 2023 r. do 19 kwietnia 2023 r. złóż wniosek na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji + zgody marketingowe (telefoniczne i tekstowe). Umowę o konto zawrzesz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji.

Promocja może zakończyć się wcześniej po wyczerpaniu puli 3000 otwartych kont. Nie warto więc zwlekać.


350 zł od banku – krok po kroku

Nagrodę 350 zł otrzymasz za założenie konta i wykazanie się aktywnością, którą opisuję poniżej. Bonusy będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię – 20 zł – otrzymasz już za samo założenie konta w podany powyżej sposób (czyli ze strony promocyjnej i z zaznaczonymi zgodami marketingowymi). Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w marcu, wtedy pieniądze dostaniesz do końca kwietnia.


Drugą nagrodę – 120 zł – otrzymasz, jeśli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta, spełnisz ten warunek:

  • zrób co najmniej 3 transakcje BLIK na łączną kwotę minimum 300 zł. Mowa tu zarówno o płatnościach poprzez wpisanie kodu, jak przelew na telefon poprzez BLIK (np. do kogoś znajomego lub rodziny robiąc trzy przelewy BLIKIEM po 100 zł)

Pieniądze trafią na twoje konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założysz rachunek.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w marcu, to masz czas na spełnienie tego warunku do końca kwietnia. Pieniądze otrzymasz zaś do końca maja.


Trzecią premię – 120 zł – otrzymasz, jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, spełnisz jeden z poniższych warunków:

  • zrób w Citi Kantorze (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilne) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie. Możesz więc np. wymienić 1000 złotych na inną walutę, a potem znów na PLN (pamiętaj jednak, że zapłacisz za przewalutowanie – wciąż jednak ta opcja będzie najbardziej opłacalna jeśli nie możesz zapewnić wpływu wynagrodzenia, o którem piszę poniżej)
  • lub otrzymaj na swoje konto w Citi Handlowym przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Jeśli masz wątpliwości, co bank rozumie poprzez wynagrodzenie, zajrzyj do punktu nr 14 tego regulaminu

Premia trafi na twoje konto do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założysz rachunek.

Przykład: założyłeś konto w marcu. Spełniłeś warunek do otrzymania tej premii do końca maju. Premia wpłynie w czerwcu.


Czwarty bonus – 90 zł – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania drugiej i trzeciej nagrody. Tak więc nie musisz już więcej nic robić. Premia ta wpłynie w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę numer 3.

Wartość każdej z powyższych nagród jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.


Razem lepiej, czyli dodatkowe profity z kartą kredytową

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto w tej promocji, a poźniej wyrobią kartę kredytową, bank przygotował kolejny bonus.

Otóż przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe od wydania karty kredytowej możesz liczyć na 1% zwrotu za płatności kartami (kredytową, jak i debetową). W miesiącu maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu. Transakcje nie mogą zwrócone. Oferta jest przeznaczona dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w tym banku.

Warto dodać, że z kartą kredytową możesz otrzymać również spore bonusy. Sprawdź aktualne promocje kart kredytowych Citibanku >


Dodatkowy bonus: 100 zł w punktach od MasterCard

Jeśli będziesz klientem tego banku, wtedy będziesz mógł zarejestrować swoją kartę w oficjalnym programie lojalnościowym MasterCard – Bezcenne Chwile. A to otworzy drogę do kolejnego bonusu. Jeśli bowiem w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu zrobisz płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 100 zł, wtedy otrzymasz aż 8000 punktów. Wymienisz je na zakupy o wartości 100 zł.

Czytaj więcej: Masz kartę Mastercard? Zarejestrują ją w programie Bezcenne Chwile i odbierz 100 zł w punktach


CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Więcej informacji:

Regulamin promocji „CitiKonto – 350 zł z nowym kontem”

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta