300 zł w gotówce na start z CitiKontem (30.11.2022 – 9.01.2023)

300 zł w gotówce. To bonus, jaki otrzymasz po założeniu CitiKonta i spełnieniu prostych warunków aktywności. Rachunek w Citi Handlowym otworzysz online, a jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo ta promocja?

Z promocji „Do 300 zł z CitiKontem – edycja II” mogą skorzystać pełnoletnie osoby, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym.

Jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej – możesz wziąć udział w tej promocji.

Jak otworzyć konto z bonusem?

  • od 30 listopada 2022 r. do 9 stycznia 2023 r. złóż wniosek na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji + zgody marketingowe (telefoniczne i tekstowe). Umowę o konto zawrzesz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji

300 zł w gotówce od banku – krok po kroku

Nagrodę 300 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie prostych warunków aktywności. Bonusy będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię – 20 zł – otrzymasz już za samo założenie konta w podany powyżej sposób (czyli ze strony promocyjnej i z zaznaczonymi zgodami marketingowymi). Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto w grudniu, wtedy pieniądze dostaniesz do końca stycznia.


Drugą nagrodę – 100 zł – otrzymasz, jeśli do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta, spełnisz ten warunek:

  • zrób co najmniej 3 transakcje BLIK na łączną kwotę minimum 300 zł. Mowa tu zarówno o płatnościach poprzez wpisanie kodu, jak przelew na telefon poprzez BLIK (np. do kogoś znajomego lub rodziny robiąc trzy przelewy BLIKIEM po 100 zł)

Pieniądze trafią na twoje konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założysz rachunek.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto w grudniu, to masz czas na spełnienie tego warunku do końca stycznia. Pieniądze otrzymasz zaś do końca lutego.


Trzecią premię – 100 zł – otrzymasz, jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, spełnisz jeden z poniższych warunków:

  • zrób w Citi Kantorze (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilne) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jej równowartość w innej walucie. Możesz więc np. wymienić 1000 złotych na inną walutę, a potem znów na PLN (pamiętaj jednak, że zapłacisz za przewalutowanie – wciąż jednak ta opcja będzie najbardziej opłacalna jeśli nie możesz zapewnić wpływu wynagrodzenia, o którem piszę poniżej)
  • lub otrzymaj na swoje konto w Citi Handlowym przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Jeśli masz wątpliwości, co bank rozumie poprzez wynagrodzenie, zajrzyj do punktu nr 14 tego regulaminu

Premia trafi na twoje konto do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym założysz rachunek.

Przykład: założyłeś konto w grudniu. Spełniłeś warunek do otrzymania tej premii do końca lutego. Premia wpłynie w marcu.


Czwarty bonus – 80 zł – otrzymasz, jeśli będziesz mieć spełnione warunki do otrzymania drugiej i trzeciej nagrody. Tak więc nie musisz już więcej nic robić. Premia ta wpłynie w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę numer 3.

Wartość każdej z powyższych nagród jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.


Razem lepiej, czyli dodatkowe profity z kartą kredytową

Dla pierwszych 1000 osób, które założą konto w tej promocji, a poźniej wyrobią kartę kredytową, bank przygotował kolejny bonus.

Otóż przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe od wydania karty kredytowej możesz liczyć na 1% zwrotu za płatności kartami (kredytową, jak i debetową). W miesiącu maksymalnie możesz otrzymać 25 zł zwrotu. Transakcje nie mogą zwrócone. Oferta jest przeznaczona dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w tym banku.

Warto dodać, że z kartą kredytową możesz otrzymać również smartfon o wartości ok. 600 zł. Szczegóły w opisie promocji karty Citi Simplicity >


CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Więcej informacji:

Regulamin promocji „Do 300 zł z CitiKontem – edycja II”