20 zł za zamówienie na Pyszne. Sposób na rabat

Szukasz zniżki na Pyszne? W tym wpisie pokażę sprawdzony sposób, jak otrzymać 20 zł za zamówienie jedzenia. Wykorzystamy to tego serwis oferujący kody promocyjne, rabaty i cashback.

Promocja ze zwrotem 20 zł nieaktywna. Zarejestruj się na Picodi tu, sprawdź wysokość cashbacku i zrób zakup na Pyszne

Picodi to serwis oferujący m.in. cashback, czyli zwroty za zakupy w wielu sklepach internetowych. Jeśli jeszcze z niego nie korzystałeś, to dzięki poniższej instrukcji otrzymasz 20 zł zwrotu za zamówienie na Pyszne.pl + 10 zł za rejestrację z mojego linka polecającego.

20 zł za zamówienie na Pyszne.pl – krok po kroku

1). Zarejestruj się na Picodi przez ten link polecający

2). W kolejnym kroku wejdź na tę stronę. W sekcji „Pierwszy cashback 20 PLN, kolejne 1,8%” kliknij zielony przycisk „Aktywuj cashback” dzięki czemu automatycznie zostaniesz przeniesiony na Pyszne.pl

20 zł na Pyszne - rabat

3). Gdy zrobisz zamówienie na Pyszne.pl, w ciągu 48 godzin otrzymasz na swoje konto w Picodi zwrot 20 zł. Dodatkowy bonus 10 zł za rejestrację na Picodi z tego linka polecającego dostaniesz, gdy zrobisz pojedynczy zakup za co najmniej 50 zł.

Pieniądze przelejesz na swoje konto bankowe, gdy uzbierasz co najmniej 21 zł.

Wiadomość od przyznaniu cashbacku 20 zł za zamówienie na Pyszne.pl

Wiadomość od przyznaniu cashbacku 20 zł za zamówienie na Pyszne.pl

Warto wiedzieć

Przed zrobieniem zamówienia wyłącz adblocka i zaakceptuj pliki cookies. Cashback nie nalicza się podczas zakupów na mobilnej wersji strony.

Cashback 20 zł za zamówienie na Pyszne.pl dostępny jest dla osób, które robią pierwszy zakup przez Picodi (niezależnie od sklepu). Przy kolejnych zamówieniach na Pyszne za pośrednictwem Picodi, cashback wynosi 1,8%.

O Pyszne.pl

Pyszne.pl to serwis, dzięki któremu zamówisz jedzenie z dowozem pod wskazany adres. Zrobisz to w trzech krokach:

  • podaj adres dostawy lub skorzystaj z funkcji lokalizacji
  • wybierz restaurację oraz dania, które chcesz zamówić
  • wybierz metodę płatności (online lub gotówką przy odbiorze)

Usługa dostępna jest we wszystkich polskich miastach wojewódzkich, a także wielu mniejszych miastach i miejscowościach. Dostępność konkretnej lokalizacji sprawdzisz po wpisaniu adresu dostawy.


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów