Zniżka na Booking: zwrot 10% (do 100 zł) za rezerwację noclegu (promocja nieaktywna)

Szukasz zniżki na Booking? Pokażę ci sprawdzony sposób na zwrot 10 proc. kosztu rezerwacji noclegu (maksymalnie 100 zł). Co istotne, nie jest potrzebny tu żaden kod promocyjny na Booking, a zwrot naliczy się automatycznie.

Promocja ze zwrotem 10 proc. nieaktywna. Zarejestruj się na Picodi tu, sprawdź wysokość cashbacku i zrób zakup noclegu na Booking

Do zgarnięcia bonusu wykorzystamy serwis Picodi, który oferuje kody rabatowe, a także cashback, czyli zwroty za zakupy w sieci. 

Booking – zniżka do 10% – krok po kroku

1). Zarejestruj się na Picodi przez ten link polecający (jeśli zrobisz pojedynczy zakup za co najmniej 50 zł, otrzymasz dodatkowy bonus 10 zł)

2). W następnym kroku wejdź na tę stronę. W sekcji „Pierwszy cashback 10%, kolejne 3,8%” kliknij zielony przycisk „Aktywuj cashback”, przejdź na Booking i zarezerwuj pobyt w hotelu lub apartamencie. 

3). Jak informuje serwis, w ciągu 48 godzin cashback pojawi się na twoim koncie w Picodi. Wypłacisz go na swoje konto bankowe, gdy zbierzesz co najmniej 21 zł zwrotu.

Warto wiedzieć

Aby zwrot poprawnie się naliczył, zastosuj się do tych wskazówek:

  • przed rezerwacją wyłącz adblocka i zaakceptuj pliki cookies 
  • sfinalizuj rezerwację w tej samej zakładce, która pojawi się po przejściu z Picodi

Zwrot 10% (maksymalnie 100 zł) za rezerwację na Bookingu dostępny jest dla osób, które robią pierwsze zamówienie przez Picodi (niezależnie od sklepu). Przy kolejnych rezerwacjach na Bookingu, cashback wynosi 3,8%. Pamiętaj też, że cashback naliczany jest tylko za rezerwację hoteli i apartamentów.

O Bookingu

Booking.com to serwis, w którym od początku do końca zaplanujesz swój wyjazd. Oprócz rezerwacji noclegu, porównasz i zarezerwujesz loty, wynajmiesz samochód, zamówisz taksówkę lotniskową, a także odkryjesz atrakcje na miejscu.


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów