80 zł za skorzystanie z kodu polecającego (znajdziesz go w tym wpisie), 150 zł jeśli zlecisz przelewy pensji i nawet 300 zł rocznie zwrotów za opłacane rachunki. Do tego 80 zł dla Ciebie za każdą osobę, która założy konto z Twojego polecenia. Takie bonusy oferuje Santander Bank ze swoim kontem. Warto na nie zwrócić uwagę również z innego powodu: oferuje m.in. bezpłatne przelewy natychmiastowe do innych banków.

Aktualnie znajdziesz o wiele lepszą promocję w Santander. Opisuję ją w tym artykule – PRZEJDŹ TERAZ >>>

Te wszystkie bonusy zgarniesz, jeśli zdecydujesz się założyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą. O parametrach rachunku, który wg mnie jest całkiem przyzwoity, przeczytasz w dalszej części wpisu.

A tymczasem skupmy się na warunkach otrzymania nagród. Tak naprawdę jest to kumulacja różnych promocji. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze wszystkich, czy też z wybranych.

I. 80 złotych z polecenia

Podczas wypełniania wniosku o konto na tej stronie wpisz kod polecający 1015793280 – dzięki temu otrzymasz 80 zł (i ja również). Aby gotówka wpłynęła na konto, należy jeszcze wykonać następujące kroki:

 • zrób bezgotówkowe płatności kartą lub Blikiem na łączną kwotę co najmniej 300 złotych (np. w sklepach lub punktach usługowych). Masz na to czas do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto (przykładowo: podpisujesz umowę w styczniu, wtedy masz czas na spełnienie warunków do końca lutego)
 • co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (sugeruję zrobić to od razu, aby potem nie wypadło z głowy)

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Do czasu otrzymania bonusu nie wycofuj zgód, które udzieliłaś/eś podczas rejestracji (np. marketingowych).

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 80 zł! W tej edycji programu poleceń, który trwa do 31 stycznia, maksymalnie możesz otrzymać 800 zł z nagród za polecenia.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który jest nowym klientem lub byłym – pod warunkiem, że zamknął konto przed 1 października 2018 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Regulamin programu poleceń (V edycja)


II. 150 złotych za wpływy wynagrodzenia

Po założeniu konta, możesz przystąpić do kolejnej promocji i otrzymać 150 złotych, jeżeli zdecydujesz się złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santanderze.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który w okresie od 1 listopada 2018 r. do 31 października 2019 r. nie był posiadaczem ani współposiadaczem żadnego konta osobistego prowadzonego w złotówkach w tym banku (nie dotyczy to kont oszczędnościowych). W przypadku nowo otwartych kont wspólnych, warunek ten dotyczy każdego współposiadacza.

Jak dostać 150 złotych za wpływy wynagrodzenia?

 • najpóźniej do 31 stycznia 2020 r. złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Twoje konto w Santanderze. Możesz to zrobić po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego ( Twoje Sprawy → Konta → Przenieś do nas wynagrodzenie) lub na infolinii pod numerem: 1 9999.
 • w ciągu 3 kolejnych miesięcy od złożenia dyspozycji zapewnij wpływy wynagrodzenia na minimum 1000 złotych. Spełnianie tego warunku można rozpocząć od następnego lub od drugiego miesiąca po przystąpieniu promocji

Gdy spełnisz warunki, premia 150 zł wpłynie na Twoje konto do końca maja. Jeśli jednak wypłata wpłynie na Twoje konto tylko w jednym miesiącu, wtedy otrzymasz 50 zł. Jeśli w dwóch – 100 zł. Pełny bonus 150 zł otrzymasz, jeżeli otrzymasz wynagrodzenie w trzech miesiącach.

Co bank rozumie jako wynagrodzenie?

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Santander Bank

Regulamin promocji


III. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Banku. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.

Regulamin


Konto Jakie Chcę – najważniejsze parametry

Po złożeniu wniosku o konto, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy). Konto Jakie Chcę, które otworzysz, posiada następujące parametry:

 • 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu na dowolne kwoty (jeżeli nie, opłata wynosi 5 zł)

Info: domyślnie bank ustawia 3 zł opłaty za kartę bez żadnych warunków. Możesz to jednak zmienić logując się do bankowości elektronicznej. Po kliknięciu w „Twoje produkty”, przy koncie wybierz „Usługi”, a następnie w sekcji „Bankomaty i opłaty” wybierz wariant „Brak opłat za kartę pod warunkiem min. 5 płatności kartą w miesiącu”.

 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z dowolnego bankomatu
 • 0 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów Santandera
 • 5 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 80 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia

Tabela opłat i prowizji


ZAKOŃCZONA PROMOCJA: 200 zł premii na start (Money Mania)

Uwaga: promocja z bonusem 200 zł (Money Mania) została zakończona

Kto może wziąć udział w akcji promocyjnej „Money Mania”? Pełnoletni obywatel RP zamieszkały w Polsce, który nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w PLN prowadzonego przez bank. W promocji mogą wziąć udział byli klienci, pod warunkiem, że zamknęli konto do 20 listopada 2018 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Jak założyć konto w promocji:

 • zarejestruj się na stronie promocji (tylko ta strona upoważnia do wzięcia udziału w promocji). Masz na to czas do 20 grudnia
 • na maila otrzymasz potwierdzenie rejestracji. Kliknij w link aktywacyjny, a następnie zaloguj się podanym przy rejestracji adresem mailowym oraz hasłem. Po otwarciu strony kliknij „Wyślij wniosek”
 • w nowym oknie otworzy się strona Santander, na której wypełnisz wniosek o otwarcie Konta Jakiego Chcę wraz z kartą. W trakcie składania wniosku wpisz kod polecający (możesz użyć mojego: 1015793280) oraz zaznacz wszystkie zgody (i nie odwołuj ich do czasu otrzymania bonusu). Dzięki kodowi polecającemu otrzymasz dodatkowe 80 zł, ale więcej o tym piszę w punkcie nr II. Podczas składania wniosku podaj taki sam adres mailowy, jaki podałaś/eś rejestrując się na stronie promocyjnej
 • do 10 stycznia 2020 r., zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. W celu podpisania umowy, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy)

Aby dostać premię, należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

do 31 stycznia 2020 r. zaloguj się na stronie promocyjnej Money Manii i w ustawieniach konta (znajdziesz je w Menu) w zakładce „Moje dane” wpisz numer Twojego konta w Santander na które będzie wysłana nagroda do 10 lutego 2020:

do 10 lutego 2020 r.

 • zrób co najmniej trzy bezgotówkowe płatności kartą na dowolną kwotę (np. w sklepach lub punktach usługowych)
 • zapewnij wpływ na konto na minimum 1000 zł (powinien to być przelew spoza Santandera). Kwota ta może pochodzić np. od znajomego czy członka rodziny i może być wkrótce przez Ciebie odesłana – ważne, aby pojawiła się na koncie
 • zaloguj się do bankowości internetowej, wejdź w USTAWIENIA i w zakładce „Forma otrzymywania korespondencji” aktywuj zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (chodzi o to, abyś mógł/mogła otrzymywać informacje z banku drogą elektroniczną)

Odbiór nagrody. Gdy spełnisz te warunki, do 20 marca 2020 r. otrzymasz maila od organizatora z informacją o przyznaniu nagrody. Pieniądze znajdą się na koncie do 10 kwietnia

Regulamin promocji

Wpisz komentarz