Voucher o wartości 150 zł do wydania w Biedronce, RTV Euro AGD lub Decathlonie czeka na Ciebie po założeniu konta w Santander Banku Polska. Dodatkowe 50 zł – tym razem w gotówce – możesz otrzymać za wpisanie kodu polecającego (znajdziesz w tym wpisie). Oprócz tego, dostaniesz zwroty za opłacane rachunki, lokatę 1%, pieniądze za polecanie i darmowe przelewy błyskawiczne. A jeśli chcesz, możesz założyć konto również swojemu dziecku i zwiększyć wartość vouchera do 200 zł. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w bankach >

Poniżej opisuję warunki otrzymania wszystkich bonusów. Jest to kumulacja różnych promocji, które można ze sobą łączyć. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze wszystkich, czy też z wybranych. W dalszej części poznasz natomiast charakterystykę konta.

I. 150 zł na zakupy w Biedronce, RTV Euro AGD lub Decathlonie + możliwość zwiększenia vouchera o 50 zł za konto dla dziecka

Kto może wziąć udział w promocji?

 • pełnoletni obywatel RP mieszkający w Polsce, który od 1 grudnia 2019 r. do teraz nie jest (nie był) właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska. Z oferty mogą skorzystać osoby, które posiadają lub posiadały w tym banku inny produkt – np. rachunek firmowy, kartę kredytową czy pożyczkę.

Jak złożyć wniosek o konto w promocji przez internet:

 • od 1 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z kartą VISA. Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody (na kontakt w sprawie realizacji wniosku, zgoda na marketing drogą mailową i telefoniczną, a także zgoda na otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej). Ponadto podaj kod polecający (jeśli nie masz, oto mój: 1015793280)
 • najpóźniej do 15 lutego podpisz umowę o konto. W celu jej podpisania, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy)
 • ponadto wejdź na tę stronę promocyjną i wypełnij formularz zgłoszeniowy do promocji (wybierasz tam voucher, który chcesz dostać). Masz na to czas do końca kolejnego miesiąca, w którym zostało otwarte Twoje konto. Formularz znajduje się tu:

Aby dostać voucher 150 zł, w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta, spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • zrób co najmniej 1 bezgotówkową płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (np. w sklepach, punktach usługowych czy w internecie). Nie będą tu liczyły się wypłaty z bankomatów i transakcje anulowane w ciągu 7 dni
 • zapewnij wpływ na konto na minimum 1000 zł. Kwota ta może pochodzić np. z Twojego konta w innym banku lub od kogoś innego (ważne, aby został odnotowany wpływ – nie trzeba trzymać tych pieniędzy na koncie)
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander mobile

Dla konta otwartego w grudniu, warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: styczeń, luty, marzec. Jeśli konto zostało otwarte w styczniu, wtedy warunki należy spełniać w lutym, marcu i kwietniu. Z kolei jeśli konto zostało otwarte w lutym, wtedy należy spełnić warunki w marcu, kwietniu i maju.

Gdy spełnisz te warunki, bank wyśle do Ciebie voucher na 150 zł za pomocą poczty w bankowości elektronicznej. Stanie się to maksymalnie do 30 czerwca. Bank zastrzega, że jeśli dany rodzaj vouchera wyczerpie się, wtedy przekaże pierwszy dostępny z pozostałych rodzajów bonów. Nagroda jest zwolniona z podatku. Bon będzie ważny do 31 grudnia 2021 r.

Przynajmniej do czasu przekazania vouchera Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też żadnych zgód.

Jeśli chcesz, możesz zwiększyć wartość vouchera do 200 zł. Stanie się to, gdy otworzysz konto także swojemu dziecku w wieku 13-18 lat. W tym celu w placówce lub w bankowości internetowej złóż odpowiedni wniosek o konto z kartą Visa dla dziecka zaznaczając wszystkie zgody i zawrzyj umowę najpóźniej do 28 lutego. Dzięki temu otrzymasz voucher o wartości 200 zł (zamiast 150 zł). Aby tak się stało, oczywiście musisz mieć spełnione warunki aktywności, o których pisałem wyżej (czyli w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta wpływ 1000 zł, jedno logowanie do aplikacji i jedna płatność kartą/BLIKiem)

Regulamin promocji


II. 50 zł za skorzystanie z kodu polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałeś/aś kod polecający 1015793280 ? W najnowszej, IX edycji programu polecającego otrzymasz za to 50 zł w gotówce (i ja również).

Aby gotówka wpłynęła na konto, do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto:

 • zapłać za zakupy co najmniej 300 złotych (np. w sklepach online/stacjonarnych). Ważne, aby co najmniej 1 płatność odbyła się BLIKiem – pozostałe mogą być kartą (lub kartą i Blikiem). Bank nie weźmie pod uwagę wypłaty z bankomatu przez BLIK
 • po nadto co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków. Przynajmniej do czasu otrzymania bonusu nie wycofuj zgód, które udzieliłaś/eś podczas rejestracji, ani nie rezygnuj z karty.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 50 zł! W aktualnej, IX edycji programu poleceń, który trwa do 31 stycznia, maksymalnie możesz otrzymać 500 zł z nagród za polecenia.

Kto może wziąć udział w promocji? Obywatel RP, który jest nowym klientem lub byłym – pod warunkiem, że zamknął konto przed 1 listopada 2019 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Regulamin programu poleceń (IX edycja)


III. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Bank Polska. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.


IV. 1 proc. na lokacie mobilnej

Chętni mogą również skorzystać również z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 1% w skali roku. Wkład może wynieść od 1000 zł do 20 000 zł, a okres jej trwania to 4 miesiące. Z lokaty można skorzystać tylko jeden raz, a dostępna jest ona w aplikacji mobilnej.


Konto Jakie Chcę – opłaty

 • 0 złotych za prowadzenie konta (lub 6 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli w miesiącu na konto wpłynie co najmniej 500 zł (z dowolnego źródła – nawet z Twojego konta w innym banku), a także gdy zrobisz min. 1 płatność kartą / BLIKiem na dowolną kwotę. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia
 • 0 zł za kartę (lub 8 zł). Opłata nie będzie pobrana, jeśli będziesz mieć spełniony powyższy warunek wpływu 500 zł i zrobioną co najmniej 1 płatność kartą/BLIKiem. Warunek ten dotyczy wszystkich posiadaczy konta, również tych poniżej 26. roku życia
 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z bankomatu dowolnego banku
 • 0 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów Santander Bank Polska
 • 5 złotych za wypłatę gotówki kartą z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, HCE
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 50 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia i spełni warunki program

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Zakupy do 200zł za otwarcie Konta dla Ciebie i Twojego dziecka”

Zasady programu poleceń (IX edycja)


Zobacz też:

Ranking kont bankowych osobistych